Znaki Binarne – Handlowe Straty Są Częścią Podróży

Znaki Binarne - Handlowe Straty Są Częścią Podróży

Znaki Binarne – Handlowe Straty Są Częścią Podróży

to, oczywiście, bardzo negatywne doświadczenia utraty pieniędzy podczas handlu w handlu opcjami na akcje, zobacz nasze ciężko zarobione pieniądze wybierają rynek niemiłosiernie. Ale boli, jak te znaki straty, może być, musimy przyjąć je jako przeszkody, które musimy pokonać w każdym innym przedsięwzięciu i dobrać wnioski wyciągnięte z każdego трейдинговые straty. w

my, oczywiście, nie musi wznieść się ponad takie straty zbyt długo. Im dłużej pozwolimy te straty nas pokonać, tym więcej czasu potrzebujemy, aby mieć odwagę, aby ponownie wprowadzić w nasze znaki binarne na szansę, aby wzmocnić nasze umiejętności. Akcje opcje szlaki handlowe w tym wszystkim chodzi o dyscyplinę, aby podążać handlowego plan i trzymać się go, czy on czasem daje stracić w handlu, musimy przeanalizować przyczynę tego Czkawka i doskonalić nasz handlowe plan, tak, że będziemy gotowi na następny raz ten sam scenariusz ponownie odwrócił się.

tak więc, ważne jest, aby przeanalizować, gdzie zrobiliśmy prawidłowo, tak że stajemy się mądrzejsi i nie powtarzać tych samych błędów. Musimy wziąć straty jako część naszych opcji szlaki handlowe i nie poddawaj się zbyt łatwo.

Oto kilka sposobów, aby zminimalizować swoje straty w handlu opcjami na akcje i jak można dowiedzieć się z nich :

1) zachować każdą ofertę w 5% lub mniej mojego kapitału

niezależnie od tego, jaką jesteś w danej branży, utrzymywać dyscyplinę i nie wykonywać więcej niż 5% swojego kapitału w każdej handlu opcjami stock pozycji. w

rozumiem, że każda transakcja niesie w sobie ryzyko. Ja wybrałam kilka kosztownych błędów, kiedy byłem chciwy i pogrążył większą część swojego kapitału w tzw. “widelce” i zakończył tym, że moje ciężko zarobione pieniądze zjedzeni żywcem rynku. Nie oszukujmy się, że można łatwo wziąć pieniądze z rynku, handel-jest to profesjonalna linia, jak i każdej specjalności i trzeba wielu lat, umiejętności i doświadczenia, aby zrozumieć, jak działa rynek.

uważaj, że choć czasem wszystkie wskaźniki techniczne, być może, zostały ułożone idealnie nadaje się do tak zwanych “pewien, że wygramy” handel w oparciu o analizy, wszystko jeszcze może pójść nie tak, gdy rynek zareagował przeciwieństwem tego, że analizowali i kończy się utratą pieniędzy. Dlatego trzeba stale przypominać sobie, aby nigdy nie umieszczać na dowolnej “pewien, że wygramy” transakcji. Ale jeśli popierasz każdą pozycję w granicach 5% swojego kapitału handlowego, nawet gdy masz do czynienia kilku utraty transakcji, można by jeszcze балансовый kapitał, aby walczyć jeszcze jeden pojedynek.

2) Nagrywaj swoje błędy w handlu magazyn

wiedziałem już, że prowadzić handlowe magazyn wszystkie moje transakcje były jednym z najważniejszych kroki, które podjął w moim szlaku handlowym. W moim dzienniku handlowym, chciałbym nagrać mój analiza zapasów, które handlowałem opcji. Takie dane obejmują dzienny wolumen obrotów, kapitalizacja rynku giełdowego problemów klientów (od MSN MoneyCentral), historii zarobków, pęknięcia w górę/w dół analizy w oparciu o ogłoszenie zarobki itp. W szczególności akcje, które analizuję. Ja również chciał wejść w mój dziennik z powodów, dlaczego wejść lub wyjść z pozycji&.#13;

za każdym razem, gdy mam do czynienia z przegranej transakcji, magazyn stanie się jeszcze bardziej znaczące, bo chciałbym wyraźnie nagrać przyczyny stratna transakcja i to, że dowiedziałem się z tej kosztowną pomyłką. To może być bolesne, gdy dane te zostały nagrane w ciągu tego czasu, ale ufają mi, że wrócą jak ważne przypomnienie, aby ostrzec nas przy takiej handlu konfiguracja odbywa się ponownie. i

w ten sposób ta prosta rada i rozpocząć zakupy magazyn do rejestrowania wszystkich transakcji i rozwiązań do ich wprowadzania. Najważniejsze, zapisz lekcji za utraty transakcji, tak, że będziesz pamiętać o sobie nie popełniać ich ponownie.

3) Dać i dostaniesz

myślę, że może słyszeliście wBeauvais zdanie Wcześniej. Chociaż nie jestem ekspertem w tej filozofii, jak ja to doświadczyłem w swoim życiu trochę prawdy w tym stwierdzeniu. Ja zazwyczaj otrzymują więcej, kiedy ja, naturalnie, dają więcej. Uważam, że jeśli chcemy być bardziej skuteczne w naszym handlu, musimy również rozwijać siłę daje, choć niekoniecznie w formie pieniężnej. To może być darowizna-w-Rodzaju lub po prostu akt miłości i przebaczenia. Oczywiście, trzeba także dać swoje przywiązanie do wyostrzyć swoje umiejętności handlowe na co dzień, bo na rynku na pewno wynagrodzi cię, kiedy można umieścić wiele wysiłku, aby zrozumieć, jak to działa.

jak zawsze i życzę wszystkim sukcesów w swoich akcji binarnych podróż.