Zjednoczone Emiraty Arabskie jest w pełni zaangażowane w Umowę OPEC +, nie ma \”uprzedniego stanowiska\” – Państwowej Agencji News przez Reuters

Zjednoczone Emiraty Arabskie jest w pełni zaangażowane w Umowę OPEC +, nie ma \"uprzedniego stanowiska\" - Państwowej Agencji News przez Reuters

Zjednoczone Emiraty Arabskie jest w pełni zaangażowane w Umowę OPEC +, nie ma \”uprzedniego stanowiska\” – Państwowej Agencji News przez Reuters

© Reuters. Zdjęcie: Zjednoczone Emiraty Arabskie ‘Minister Energii Energii i infrastruktury Suhail Mohamed Al Mazrouei uczęszcza na sesję rosyjskiego tygodnia energetycznego międzynarodowego forum w Moskwie, Rosja 14 października, 2021. Reuters / Maxim Shemetov

Dubaj (Reuters) – Zjednoczone Emiraty Arabskie jest W pełni zaangażowany w umowę OPEC + i nie ma “wcześniejszego stanowiska” przed nadchodzącym spotkaniem w dniu 2 grupa, państwowa agencja informacyjna WAM zgłoszona w czwartek.

“Ministerstwo Energii potwierdza, że ​​Zjednoczone Emiraty Arabskie są w pełni zaangażowane w umowę o współpracy z OPEC + i że nie ma wcześniejszego stanowiska na nadchodzące spotkanie”, powiedziała Agencja, powołując się do oświadczenia Ministerstwa Energetycznego.

Ministerstwo “powtarza, że ​​wszelkie decyzje zostaną podjęte wspólnie przez Grupę OPEC + w kolejnym spotkaniu ministerialnym”, dodał.

Organizacja krajów eksportujących naftowych (OPEC), Rosja i ich Sojusznicy, razem znani jako OPEC +, mają posiadać dwa spotkania w przyszłym tygodniu, aby ustawić politykę, przy zgromadzeniu 1 grudnia dla członków OPEC tylko dla członków OPEC, a inny w dniu 2 Dec. Dla OPEC +, dwa źródła z grupy producenta zostały w środę.

Minister energii Suhail Al-Mazrouei powiedział dziennikarzom we wtorek, że nie widział logiki w swoim kraju dostarczając więcej oleju na rynkach światowych, gdy wszystkie wskaźniki wskazywały na nadwyżkę dostaw w pierwszym kwartale przyszłego roku.

OPEC +, który obejmuje Rosję, opierało się wnioskami z Waszyngtonu i innych krajów konsumenckich w poszukiwaniu podwyżek, przyklejających się do swojego planu stopniowego podnoszenia mocy o 400 000 baryłek dziennie (BPD) każdego miesiąca od sierpnia.

.