Zbiory złota po danych dotyczących pracy USA są w znacznie poniżej szacunków Bloomberg

Zbiory złota po danych dotyczących pracy USA są w znacznie poniżej szacunków Bloomberg

Zbiory złota po danych dotyczących pracy USA są w znacznie poniżej szacunków Bloomberg

© Bloomberg. Pracownik ładuje 12,5 kilograma wlewki złoto na wózek gotowy do dystrybucji w zakładach metali nieżelaznych JSC Krastsvetmet w Krasnojarsk, Rosji, w poniedziałek, 12 lipca, 2021. Złoto skierował się do drugiego spadku w trzech sesjach jako siłę w Dolar i akcje zmniejszyły popyt na metal jako alternatywny składnik aktywów. Fotograf: Andrey Rudakov / Bloomberg

(Bloomberg) – Złoto skoczył po kluczowym raporcie Rynku Laboratorium wykazało, że gospodarka USA dodała mniej pracy niż prognozę, zmniejszając się możliwość Rezerwy Federalnej wkrótce stwierdza bodziec.

Dane płacowe Unfarm pokazały U. Dolar zatonęła się po raporcie, zwiększając złoto.

złamań walczył w tym roku pośród globalnego zbicia ekonomicznego od pandemii, która zwiększyła perspektywę banków centralnych Reining w bodzieniu monetarnym. W 2020 r. Złoto wpadł na rekord na fali inwestorskich pieniędzy w fundusze handlowo-handlowo, choć holdings od tego czasu spadły.

Focus będzie teraz zwróci się do danych ekonomicznych wydanych przed spotkaniem Fed w tym miesiącu. Wszelkie wskazówki U.S. Odzyskiwanie gospodarcze jest jąkające, może dać bankowi centralnemu przyczyną do opóźnienia zauroczenia zakupów aktywów. Krzesło Jerome Powell powiedział w zeszłym tygodniu redukcja miesięcznych zakupów obligacji w tym roku mogłaby rozpocząć się w tym roku, z rynkiem pracy “jasny postęp”.

Spot Gold Rose 0,9% do 1 825,99 USD Uncja o 1:35 P.m. W Londynie. Silver również zdobył.

© 2021 Bloomberg L.P.