Zapoznaj się z naszymi opiniami o Tradeallcrypto

Zapoznaj się z naszymi opiniami o Tradeallcrypto

Zapoznaj się z naszymi opiniami o Tradeallcrypto

Napisaliśmy ten test, aby nieco przybliżyć Ci temat inwestycji u brokerów internetowych i przedstawić opinie o Tradeallcrypto – nasze i i nnych użytkowników. Powinieneś wiedzieć, że inwestycje przez Internet stają się coraz bardziej popularne, a w dobie pandemii koronawirusa, ten biznes dosłownie rozkwita. Tradellcrypto to nie jest zwykły broker, ponieważ w swojej bogatej ofercie oferuje handel kryptowalutami. Według opinii wielu doświadczonych inwestorów, Tradeallcrypto posiada jedną z najbardziej korzystnych ofert na polskim rynku. Umożliwia handel najbardziej popularną walutą alternatywną, czyli Bitcoinem, a także kilkoma innymi. Sama firma działa już od 2008 roku i od tego czasu zdobyła zaufanie tysięcy inwestorów, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Inwestorzy mogą założyć jedno z pięciu kont inwestycyjnych, a ich możliwości zależą od wartości depozytu, przy czym minimalna wartość – wymagana przy zakładaniu konta START, to jedynie 250 dolarów. Według opinii inwestorów Tradeallcrypto oferuje jedne z najlepszych warunków na rynku. Na stronie internetowej serwisu – https://tradeallcrypto.org/pl – znajdziesz dokładną listę warunków dotyczących każdego z kont. 

Jakich informacje o Tradallcrypto potrzebujesz?

Każde z pięciu kont w serwisie wymaga innej wartości depozytu. Według statystycznych informacji o Tradeallcrypto – kontem najczęściej wybieranym jest konto GOLD (spośród Start, Silver, Gold, Platinum, VIP). Sprawdziliśmy dla Was, z czym się wiąże otwarcie konta GOLD. 

Aby otworzyć konto GOLD w Tradeallcrypto, niezbędna jest rejestracja, która odbywa się dwustopniowo. Dodatkowo, konieczne jest wpłacenie depozytu w wysokości co najmniej 10 001 dolarów. Dzięki temu otrzymasz do wykorzystania na inwestycje do 120% wartości depozytu w formie bonusu powitalnego. Dodatkowo będziesz mieć możliwość pracy z osobistym analitykiem finansowym oraz otrzymasz możliwość cotygodniowej analizy swojego konta razem z analitykiem. Dodatkowo, na wstępie zyskasz pakiet materiałów szkoleniowych oraz wprowadzenie do działania platformy inwestycyjnej. Wszystkie informacje o Tradeallcrypto dotyczące kont znajdziesz na stronie internetowej w zakładce rodzaje kont. Przed założeniem któregokolwiek z kont inwestycyjnych, konieczne jest zapoznanie się z regulaminem i umową użytkownika. Te i inne niezbędne informacje o Tradeallcrypto znajdziesz w zakładce „O nas” na stronie internetowe firmy. Znajdziesz tam również informacje dotyczące regulaminu serwisu, politykę prywatności i inne niezbędne dokumenty. Interesującą częścią strony, z która również warto się zapoznać, jest zakładka Instrumenty. Dotyczy ona wiadomości rynkowych, danych analitycznych, dodatkowo zawiera tabele spreadów, aktualny kalendarz ekonomiczny, godziny handlu, z podziałem na poszczególne platformy, a także dostęp do terminala platformy MetaTrader4 (MT4).

Tradeallcrypto – Wypłaty środków

Jeżeli chodzi o wypłaty Twoich środków z konta Tradeallcrypto, firma stosuje tutaj pewne zabezpieczenie mające na celu zabezpieczenie Twoich środków przed ewentualnym oszustwem. Oznacza to, że wypłaty mogą zostać dokonane jedynie z wykorzystaniem tej samej metody, jaką dokonałeś wpłaty depozytu. Jeżeli depozyt był wpłacony z konta bankowego o danym rachunku, na ten sam rachunek przesłane zostaną Twoje zyski. Dodatkowo, w zależności od rodzaju posiadanego konta, Tradeallcrypto oferuje trzy priorytety wypłat:

  •  standardowy,
  •  przyspieszony,
  •  najwyższy priorytet.

W przypadku, gdy chcesz się dokładniej zapoznać z procedurą wpłat i wypłat, zdecydowanie zachęcamy do dokładnego zapoznania się z Regulaminem serwisu, gdzie w części ‘Wpłata i wypłata środków’ znajdziesz bardziej szczegółowe informacje. 

Co w Tradeallcrypto robią oszuści?

Działania w internetowych serwisach brokerskich stanowią dość łatwy sposób na wzbogacenie się, a dodatkowo dają pewną dozę anonimowości. Między innymi z tego względu wielu oszustów chce wykorzystać serwis do tzw. „prania brudnych pieniędzy”, czyli zainwestowania pieniędzy pozyskanych wskutek nielegalnych działalności, aktywności kryminalnej, nieopodatkowanych funduszy. Według toku rozumowania oszustów, pieniądze wprowadzone do systemu Tradeallcrypto mają „pracować” i generować zyski, tak, aby w następnym kroku mogli oni je wypłacić, już jako legalnie pozyskane i opodatkowane. Ten proceder odbywał się na skalę masową w wielu instytucjach finansowych, kasynach i tym podobnych, obecnie jednak stosuje się politykę przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy, której częścią jest regulacja Know Your Client – KYC. W dużym uproszczeniu, aby zapobiec wyżej wymienionym działaniom, wymagane jest, aby potencjalni inwestorzy przedstawili szereg dokumentów potwierdzających ich tożsamość, a także źródło funduszy. Potwierdzenie tożsamości odbywa się na podstawie skany paszportu, czasem wymagane jest zdjęcie inwestora trzymającego paszport w ręku. Dodatkowo weryfikuje się obecny adres zamieszkania, konieczne jest również przesłanie skanu karty bankowej. Aby podnieść bezpieczeństwo klienta, skan karty powinien mieś zasłoniętą część numeru rachunku oraz numer CVC. Zgodnie z polityką KYC, wszelkie transakcje są monitorowane, ze szczególnym uwzględnieniem transakcji podejrzanych, a w razie konieczności serwis kontaktuje się z odpowiednimi służbami. W Tradeallcrypto nie ma miejsca dla oszustów. 

Inwestycje w Tradeallcrypto – nie daj się oszukać!

Będąc inwestorem, jesteś narażony na próby ataków mających na celu oszukanie Cię po to, aby zdobyć Twoje dane lub Twoje aktywa. Aby się przed tym chronić, warto opracować własny system zabezpieczeń. Tradeallcrypto chroni przed oszukiwaniem za pomocą certyfikatu SSL, czyli szyfrowania przesyłanych danych między witryną a serwerami. Twoim obowiązkiem jest należyta ochrona swoich danych, polegająca m.in. na chronieniu haseł dostępów. Nie udostępniaj ich osobom trzecim, nie używaj zbyt prostych, oczywistych zabezpieczeń, nie zapisuj ich w łatwo dostępnych miejscach. Uważaj na osoby podające się za Twoich analityków lub przedstawicieli firm brokerskich – Ci prawdziwi nigdy nie zapytaliby o Twoje hasła. Dodatkowo musisz również mieć dobry program antywirusowy i pamiętać o jego regularnych aktualizacjach. Nie zapominaj o zdrowym rozsądku – nie otwieraj nieznanych Ci, podejrzanie wyglądających linków, nie pobieraj nieznanego oprogramowania. 

Pamiętaj, że wszystkie inwestycje łączą się z pewnym ryzykiem, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów!