Zagraniczne gospodarstwa Treasuries U.

Zagraniczne gospodarstwa Treasuries U.

Zagraniczne gospodarstwa Treasuries U.

© Reuters

przez SAQIB IQBAL AHMED

Nowy Jork (Reuters) – Holdings Treasuries wzrosły na czwarty prosty miesiąc w lipcu, trafiając na rekordową wysoką, dane z Departamentu Skarbu Wydanej w czwartek.

Głównych zagranicznych posiadaczy Treasuries posiadających 7,54 bilion dolarów, najwyższy na rekord, zgodnie z datastream refinitiv. W czerwcu zagraniczne gospodarstwa Treasuries wyniosły 7,50 USD.

“Jeden z dużych kierowców jest tylko niskie stóp procentowych na całym świecie. To z pewnością prowadzi znacznie więcej inwestorów do Skarbów U.

Chociaż plony Skarbu USA są niskie, są one wyższe niż rentowności obligacji rządowej w wielu innych dużych krajach, zwiększając ich atrakcyjność dla inwestorów zagranicznych.

“Patrząc wstecz, widzieliśmy dość znaczące Spadek stóp procentowych w lipcu, a dane sugerują, że został napędzany przynajmniej częściowo przez zakupu z inwestorów zagranicznych “- powiedział Goldberg.

US BENCHMARK 10-Letni rentowności skarbowych rozpoczął lipca z wydajnością 1,4680%, spadając około 24 punktów bazowych do 1,2256% do końca tego miesiąca.

Ogólnie rzecz biorąc, zagraniczne akwizycje netto papierów wartościowych dotyczących długoterminowych i krótkoterminowych, w tym przepływy bankowe, wykazały napływ netto w wysokości 126 mld USD w lipcu, od zmienionego napływu netto w wysokości 32 mld USD W czerwcu

w ramach transakcji cudzoziemcy kupili 10,20 miliardów dolarów w Treasuries w lipcu, drugi prosty miesiąc napływów. Spływ Skarbu USA w maju byli największym od 2020 r.

Japonia pozostał największym netto netto netto Treasury w wysokości 1,31 biliona dolarów w lipcu, od 1,28 biliona dolarów w czerwcu.

“Jest to z pewnością bardzo duży miesiąc, kiedy umieścisz go w kontekście historycznym” Goldberg powiedział.

holdingów Chin wzrosły do ​​1,07 biliona dolarów, pierwszy wzrost w ciągu 5 miesięcy.

Inwestorów zagranicznych, w międzyczasie sprzedali 34,31 mld USD w USA w lipcu, najwięcej przez każdą miesiąc w co najmniej 4 lat, po tym, jak nabywcy netto za 10 z poprzednich 12 miesięcy.

.