Zadawanie cen dla domów w Wielkiej Brytanii Wślizgują listopad: Rightmove by Reuters

Zadawanie cen dla domów w Wielkiej Brytanii Wślizgują listopad: Rightmove by Reuters

Zadawanie cen dla domów w Wielkiej Brytanii Wślizgują listopad: Rightmove by Reuters

© Reuters. Zdjęcie: Właściwość Agent Agent Sprzedaż i pozwala znaki są widoczne dołączone do balustrad poza budynkiem mieszkalnym w południowym Londynie, Wielkiej Brytanii, 23 września 2021. Reuters / Hannah McKay

Londyn (Reuters) – Wypytanie ceny dla domów brytyjskich wślizgnął się o 0,6% Miesiąc, ponieważ rynek weszła do zwykłej lull przed świętami Bożego Narodzenia, ale oczekuje się, że wznowi wzrost wznowienia w przyszłym roku, ankieta pokazała w poniedziałek.

Portal nieruchomości online Rightmove (OTC: RTMVY) powiedziała średnia cena wywoławcza, która nie jest dostosowana do odmian sezonowych, wynosiła 342,401 funtów (459 057 USD) w listopadzie 6,3% w warunkach rocznych.

Ceny wywoławcze spadły w każdy listopad od 2007 roku, ponieważ rynek wchodzi na spowolnienie na koniec roku, zanim aktywność ponosi ponownie po wakacjach.

“, który może ponownie popchnąć ceny i zwiększyć konkurencję od innych nabywców” – powiedział Tim Bannister, dyrektor właściwych danych własności.

Badanie szkieletowych geodetów w zeszłym tygodniu wykazał inflację cen domowych w Wielkiej Brytanii odebrany w zeszłym miesiącu, napędzany niedoborem sprzedawców, którzy również sugerowali kolejną podwyżkę cen świeckich.

Inne badania mają podobnie wskazywały na dalszy wzrost cen nieruchomości od lipca, kiedy rok – długotrwały zwolnienie z podatku stablimerygcyjnego na zakupy o połowę w skali w Anglii i Irlandii Północnej i wygaśnie w Walii.

Szkocja zakończyła motywację w kwietniu i wygasła w całości w Anglii i Irlandii Północnej pod koniec września.

(1 $ = 0,7459 funtów)