Wyższa prognoza zysku Remy Cointreau daje ciepłą poświatę przez Reuters

Wyższa prognoza zysku Remy Cointreau daje ciepłą poświatę przez Reuters

Wyższa prognoza zysku Remy Cointreau daje ciepłą poświatę przez Reuters

2/2 © Reuters. Plik Photo: Butelka Remy Martin Xo Cognac jest wyświetlany w centrali Remy Cointrearea SA w Paryżu, Francja, 21 stycznia 2019 roku Reuters / Benoit Tessier 2/2

przez Dominique Vidalon

Paryż (Reuters) -Remy Cointreareau podniesiony Prognoza zysku pełnoletnich po lepszej niż oczekiwanej pierwszej połowie, napędzana silnym popytem na jego premium koniak w Chinach, Stanach Zjednoczonych i Europie, podnosząc swój zapas na rekordowy w czwartek.

Executive Executive Eric Vallat powiedział dziennikarzom Group Spirits dokonał “zachęcającego” rozpoczęcia trzeciego kwartału w Chinach, dzięki silnej sprzedaży podczas zakupów online Single’s Online Bonanza i Festival Mid-Autumn.

Single’s Business samodzielnie stanowi 10% rocznej sprzedaży Remy Cointreau w Chinach.

Twórca Remy Martin Cognac i Likier Cointreau powiedział, że teraz oczekiwał “bardzo silnego” wzrostu organicznego W bieżącym zysku operacyjnym w roku obrotowym 2021/22. Wcześniej ukierał się “silnym” wzrostem.

akcji Remy Skoczył aż 12% do rekordu wysokiego z 209,80 euro.

Spółka pozostała również pewna przewyższającego rynek duchów premium i powtórzył prognozę dla silnego wzrostu organicznego w sprzedaży pełnoetnicznej.

Pmandemia COVID-19 zwiększyła jazdę Remy w kierunku wyższych wycenianych duchów, aby zwiększyć długoterminę zysku długoterminową, przyspieszając zmianę wśród konsumentów wobec napojów premium, zużycia, koktajle i e-commerce, Vallat powiedział.

poproszono o skomentowanie konsensusu rynkowego przez 24,7% wzrostu organicznego w 2021/22 zysk operacyjny i 24,5% wzrost sprzedaży, Vallat powiedział: “Jestem raczej wygodna” z szacunkiem sprzedaży, podczas gdy dla zysku jest “trochę ostrożni . ”

Ze względu na wyższe wydatki marketingowe i komunikacyjne oraz trudniejsze porównanie Baza w drugiej połowie, pełnookoletni zyski będą napędzane wyłącznie przez wzrost pierwszego stopnia, wspomniana grupa.

Grupowy Zysk operacyjny dla sześciu miesięcy zakończył się 30 września skupiła 104,5% na bazie organicznych do 212,9 mln euro (238,9 mln USD). Pokonać konsensus kompilowany przez firmę z 22 analityków z 168,1 mln euro.

Zysk operacyjny w Remy Martin Cognac Division, który doprowadza prawie 90% zysku grupowego, wyniósł 188,1 mln euro, o 101,9% na tej samej podstawie.

Remy zgłosił już 52% organiczny skok w pierwszej połowie sprzedaży. Odzwierciedlało to silne odbicie w barach i restauracjach jak ograniczenia Covid-19 złagodzone na całym świecie, podczas gdy zużycie domu pozostało sprężyste. (1 $ = 0,8917 euro)