\”Wraz z bogami, aby zwolnić model odtwarzania do zarabiania przez Coinquora

\"Wraz z bogami, aby zwolnić model odtwarzania do zarabiania przez Coinquora

\”Wraz z bogami, aby zwolnić model odtwarzania do zarabiania przez Coinquora

“Wraz z bogami, aby zwolnić odtwarzanie modelu

” wraz z bogami, zwalniając swój model zabawy do zarabiania (P2E) wkrótce. Model P2E wyjdzie 27 października w 17 krajach. Ten model już zdobywa duże zainteresowanie i wsparcie.

“Wraz z bogami: Rycerze świtu” dostaje kolejno, aby rozpocząć swoje usługi w 170 krajach z wyłączeniem Chin i Korei. PlayDapp zastosował mechanikę odtwarzania do zarabiania (P2E) do tego flagowego RPG.

Szczegółowo gra zostanie uruchomiona 27 października 2021. Jako dowód globalnego szaleństwa dla gier zabawy do zdobywania, “wraz z bogami”, do którego zastosowano model P2E, uznawany ogólną kategorię gry Warunki zainteresowania. W ten sposób przekroczył popularną grę Blockchain, “Axie Infinity” w wskaźnikach społecznych na Playtoearn.net, wraz z okresem wstępnym stracaniem bogów.

do podkreślenia, Staking NFT otworzył tydzień przed oczekiwanym uruchomieniem gry. Playdapp powiedział, że zainteresowanie użytkowników “wraz z bogami”, które obejmowały P2E, znajdowały się również odzwierciedlenie w cenach NFT. W wyniku stawiania nft, które rozpoczęły się 20, cena Town Playdapp Town Playz wydana na rynku wzrosła o 2 do 6 razy w zależności od klasy NFT w porównaniu z miesiącem temu oparta na średniej cenie transakcji. Wraz z tym użytkownicy również skoczyli na okazję do przedprzedstawienia ich nft. Ten ruch gwarantuje zarobki od pierwszego dnia. W szczególności będą korzystać z 5 PLA za dzień ustawiony zgodnie z każdym stanem stacji.

Dodanie nacisku, łącznie do 5000 PLA ​​może wygrać zgodnie z tygodniowym rankingiem. Ponadto każda PLA zyskała jako nagroda, może być wykorzystywana w ramach cyfrowej wymiany aktywów, takich jak Crypto.com, Coinbase (NASDAQ: Moneta) i Upbit. Zasadniczo mogą być używane wszędzie tokeny PlaydApp są wymienione. Bardziej, trzymają również wartość przez PlaydApda Ekosystem marketplaces, gier i więcej.

Szef Biznesu w PlayDapp – Sang Chung mówi,

“Wraz z bogami” został wydany w Google (NASDAQ: Googl) Play jako Generała Gra RPG we wrześniu ubiegłego roku, ale w tym roku, przez technologię Blockchain NFT Aktualizacja i otwarcie dedykowanego serwera P2E, odradzono jako prawdziwa gra Blockchain. Jestem przekonany, że historia “wraz z bogami” zostanie przepisana po zastosowaniu tego modelu P2E. Spłacimy wsparcie z przyjaznymi dla użytkownika usług w przyszłości.

Dla osób nieznanych, “wraz z bogami” jest strategią RPG (gra odgrywania ról). Tutaj gracze cieszą się różnorodną treścią bojową, takimi jak Raid Boss, Loch czołgać się, pojedynki PvP i inne. Mogą również wybrać spośród 5 klas znaków z łącznie ponad 100 bohaterów. Statystyki znaków

graczy mogą wzrosnąć, łącząc zestawy runiowe różne efekty i w przypadku wysokiej rzadkości. Na przykład starożytni bohaterowie Boga i 6-gwiazdkowe runy mogą być przekształcone w NFT, aby handlować na rynku PlaydApp.

Wreszcie, dla tych, którzy chcą zdobyć codzienne nagrody P2E w “wraz z bogami”, gracze muszą stawiać trzy SR Grade Playdapp Town Playz NFTS. Wraz z tym, muszą także wypełnić zadania w grze do codziennych nagród.

, aby zarobić tygodniowe nagrody o do 5000 PLA, jedna klasyfikacja SSR GradeDAp Town PlayZ NPL, musi być umieszczona wraz z tygodniowym konkursem w turniejach PVP. Tutaj poziomy graczy przyczynią się do kwoty uzyskanej PLA.

Kontynuuj czytanie na Coinquora