Wonderland (czas): aktualizacje cen, Ostatnie wydarzenia, Wydarzenia przyszłych, Społeczność przez Dalek

Wonderland (czas): aktualizacje cen, Ostatnie wydarzenia, Wydarzenia przyszłych, Społeczność przez Dalek

Wonderland (czas): aktualizacje cen, Ostatnie wydarzenia, Wydarzenia przyszłych, Społeczność przez Dalek

Wonderland (czas): aktualizacje cenowe, ostatnie wydarzenia, przyszłe wydarzenia, społeczność

Wonderland to zdecentralizowany protokół walutowy rezerwowy dostępny w ekosystemie lawinowym. Natywny atut platformy, żeton czasu jest wspierany przez portfolio aktywów, w tym MIM i Time-Avax LP Tkeens. W rezultacie token czasowy ma minimalną wartość, której nie może upaść poniżej. Wonderland ma na celu zbudowanie systemu walutowego kontrolowanego polityki w sieci Avax.

Wonderland (czas) jest autonomicznym Ekosystemem walutowym Zbudowany w sieć lawinową z celem czasu wykonywania czasu na globalną jednostkę konta i medium wymiany.

czasu jest przeznaczony do świata, w którym przemysł kryptograficzny nie opiera się już na walutach Fiat do wzrostu. Ekosystem chce wprowadzić jednorodność rynku, oferując konsekwentne ceny dla reprezentatywnego koszyka towarów.

Ostatnie wydarzenia

Wonderland ogłosił wcześniej we wrześniu, że zmienił swoje parametry na obligacje czasowe. Dodał większą maksymalną wartość zakupową do istniejącej płynności skarbowej. Wprowadzono również niższą zniżkę w celu utrzymania aktualnego wzrostu cen i nowych obligacji w sieci Avax.

W nowej serii obligacji, Kraina Wonderland skalowała jednostronne wiązania MIM od 0,3% do 0,5%, podczas gdy tokeny dostawcy płynności LPS zostały skalowane z 0,3% do 1%. Zwrócił również wszystkie wcześniej związane wiązania czasu / Avax i LPS do użytkowników.

20 września, Kraina Wonderlanda ujawniła Zakup 404.64 Olympus Decentralizowany Waluta Rezerwowa (OHM) o wartości 200 000 $ w średniej cenie 494,26 USD za ohm.

22 września, Token czasu wzbogacał ponad 30%, dając mu w pełni rozcieńczoną nasadkę rynkową ponad 115 milionów dolarów.

przyszłych wydarzeń

ostatecznego celu czasu jest stać się jednostką globalną rachunku i medium wymiany. Jednak platforma jest nadal stosunkowo nowa na rynku i jeszcze nie zapewnia wyraźnej ścieżki na przyszłe wydarzenia, na które czekamy.

na flipside

jako stosunkowo nowy projekt, czas brakuje kluczowych informacji do prowadzenia inwestorów. Ponadto niektóre produkty są również nowe i nie w pełni przetestowane, co oznacza, że ​​mogą być domyślne. I wreszcie, Kraina Wonderskie jest jeszcze uruchomienie bezpiecznej platformy, w której inwestorzy mogą wymieniać różne produkty. Kierowca inwestorów do Traderjoexyz, platformę na WHIC każdy może uruchomić nieczyste produkty.

Wonderland (Time) Aktualizacja cen

Wonderland (czas) Cena obniżyła ponad 32% w ciągu ostatnich 24 godzin przed wyciągnięciem późno na pełną rozcieńczoną masę na rynku 112 milionów dolarów.

Cena 24-godzinna wykres czasu. Źródło: CoinmarketCap

Wonderland Wolumin handlowy wzbudził w ciągu ostatnich kilku dni średnio ponad 11 milionów dolarów, w porównaniu ze średnią około 4,5 miliona dolarów na tydzień kończący się 17 września.

Społeczność

czasu nadal zyskuje trakcję na rynku. W rezultacie interakcje na temat mediów społecznościowych i innych forów nadal zyskują pędem. Jednak nawet niewiele, które wyróżniały, wydają się stosunkowo pozytywne na podstawie opinii użytkownika.

Po ogłoszeniu wykupu 404.64 Ohm, jeden Twitter (NYSE: TWTR) Użytkownik odpowiadający na Daniele Sesta napisał:

Jest to w zasadzie początku … Algo w Algo. Kocham to . @daniesesta Czy możesz również rozwiązać, jak te zakupy (& stawka) również korzyści z Wonderlandem? Wygląda na to, że jeśli wszyscy pójdzie dobrze @Wonderland_fi Skarbu Państwa powinno się znacząco rosnąć. Jak ta strużka do $ MEMO posiadaczy długoterminowy?

– Archanioł (@ 0xarchangel) 20 września 2021

w dniu 18 września Inny użytkownik chciał wiedzieć, jak mogliby stać czas przez Avax,

Jak mogę stace. Postawiłem się przez et, ale nigdy Avax. Czy możesz wyjaśnić

– HMM (@ HMMM1619) 18 września, 2021

, najwyraźniej wczesne, Early Admits wydają się podekscytowane przez Kraina Czarów, co oznacza, że ​​rzeczy mogą być lepsze, ponieważ zyskuje więcej popularności.

Dlaczego powinieneś obchodzić?

czasu chce demokratyzować finanse rezerwowe, które mogłyby utorować drogę do w pełni zdecentralizowanego ekosystemu finansowego. Dlatego jego długoterminowa przyszłość może być ekscytująca dla entuzjastów Crypto, którzy chcą pozbyć się waluty FIAT. Zniżki stake o czasie / Avax i LPS pomogą uzyskać przyczepność we wczesnych etapach po rozpoczęciu.

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipskide Crypto

Uaktualnij skrzynkę odbiorczą i zdobądź nasze wybór edytorów do dalek 1x tydzień dostarczone prosto do skrzynki odbiorczej.

. [Kontakt-Form-7] Zawsze możesz wypisać się za pomocą 1 kliknięcia.

Kontynuuj czytanie na Dailycoin