Wilgotność widziana krytyczna dla pszenicy przegranej przez U.

Wilgotność widziana krytyczna dla pszenicy przegranej przez U.

Wilgotność widziana krytyczna dla pszenicy przegranej przez U.

© Reuters. Plik Plik: Kombajny zbierania pszenicy w kukurydzy, Oklahoma, US, 12 czerwca 2019 Aby spowodować różnorodne stopnie uszkodzenia plonów pszenicy zimowej, który już zmagał się z suchymi warunkami, powiedział obserwatorzy Crop Kansas.

młodych roślin pszenicy wydmasowano z ziemi na terenie najtrudniejsze, ale pozostała pszenica może być w stanie odbijać, zwłaszcza jeśli korony korzeniowe roślin były chronione tuż pod powierzchnią gleby. Niemniej jednak uprawa będzie potrzebować wilgoci, a prognozy w najbliższej wartości wyglądają na sucho.

“Niektóre akry dziś bez wątpienia nie ma. Ale prawdopodobnie jest większy zestaw akrów, które zostały poważnie uszkodzone, a pogoda, stąd dostajemy stąd odgrywać rolę,” Lucas Haag, rozszerzenie Uniwersytetu Państwowego Kansasa Agronomista powiedział w piątek.

Kansas jest największym producentem twardej czerwonej pszenicy ozimej, największej klasy pszenicy USA, która zmierza do mąki na chleb. Z globalnymi cenami żywności w wysokości 10-letnich przedsiębiorcy monitorują perspektywy uprawy w Stanach Zjednoczonych, które należą do najlepszych dostawców pszenicy na świecie.

Środowej dziwnej burzy przyniosła “pyłek” warunki i porywy ponad 100 mph (161 kmph) do części równin, powiedział Meteorologowie, przypominając lata 18 lat.

Wybielone i pozbawione liści, niektóre pszenica w tym tygodniu wydawała się uszkodzona przez statyczną energię elektryczną z pyłu, zjawisko częściej w latach pucharu, powiedział Haag.

rolników powinni mieć lepszy pomysł na odzyskanie perspektyw w około 10 dni. Ale największe potrzeby uprawy są przeznaczone na wilgoć i ewentualnie nawóz, z których oba są krótkie dostarczać.

“z aktualnymi warunkami i prognozami, a dzięki wysokim cennikom nawozom i dostępności dotyczy tej wiosny, wszystkie elementy potrzebnego koktajlu pszenicy” odbicia “(są)” Justin Gilpin, dyrektor generalny Komisji Pszenicy Kansas, napisał w nocie rynku.

.