Wall Street Tydzień Nadhe: Inwestorzy obstawiają na drugim wiatrze do opóźnienia małych czapek przez Reuters

Wall Street Tydzień Nadhe: Inwestorzy obstawiają na drugim wiatrze do opóźnienia małych czapek przez Reuters

Wall Street Tydzień Nadhe: Inwestorzy obstawiają na drugim wiatrze do opóźnienia małych czapek przez Reuters

© Reuters. Plik Photo: Znak ulicy na Wall Street jest widziany na zewnątrz Nowego Jorku (NYSE) na Manhattanie, Nowy Jork, US 28 grudnia 2016 r. Reuters / Andrew Kelly

przez Lewisa Krauskopf

Nowy Jork (Reuters) – Niektórzy Inwestorzy uważają, że gwiazdy wyrównują się do małych zapasów, ponieważ kategoria stoi, aby skorzystać z tanich wyceny, solidnego wzrostu gospodarczego i stosunkowo łagodnego wpływu zmian w majacyjnej polityki podatkowej.

Około 2,4 mld USD wpłynął do małych funduszy kapitałowych w USA w tym miesiącu, już największy napływ miesięczny od marca, zgodnie z dostawcą danych EPFR. To pomogło paliwa o 8% zysku w Indeksie S & P 600 w tym tygodniu od końca października, podwojenie wydajności dużej czapki S & P 500 w tym okresie. Russell 2000, szerszy wskaźnik małych czapek, zyskał około 7% w tym czasie.

Small-Cap wskaźniki pared zyski Nieco w tym tygodniu wśród obaw przedwsponentem Covid-19.

małych czapek, które mają średnią kapitalizację rynkową w wysokości 1,2 mld USD w Russell 2000, zebrał się we wczesnych miesiącach 2021 roku, ponieważ inwestorzy zakłada, że ​​mniejsze firmy skorzystaliby bardziej z szerokich ponownego otwarcia ekonomicznego USA. Klugnowali w kolejnych miesiącach, gdy zapasy technologiczne wzięły laty rynku wśród zmartwień, czy wariant Delta Coronavirusa stłumiełby odbicie gospodarczemu. Russell 2000 ma 19% w tym roku w stosunku do 25% wzrostu dla S & P 500.

z wyceny rozciągania rajdów S & P 500 w przypadku zapasów dużych nakładów i nadmiernej trendów w przyszłym roku oczekiwano w przyszłym roku, niektórzy inwestorzy wierzą teraz małe czapki są targami.

Wskaźnik do przodu Russell 2000 w porównaniu do dużej czapki Russell 1000 ostatnio wyniósł 24% poniżej swojej długoterminowej średniej, podczas gdy małe czapki również handlują w historycznym Zniżki na inne środki, takie jak cena do książki i ceny do sprzedaży, zgodnie z BOFA Global Research.

“Mniejsze zasady na zasadzie względnej wyglądają znacznie bardziej atrakcyjne” – powiedział Ryan Jacob, główny oficer inwestycyjny Jacob Asset Management.

funduszy wzrostu rozwoju jego firmy “Prawdopodobnie mają nasze najwyższe ważenia w historii” w małych akcjach czapek W porównaniu z dużym, Jacob powiedział.

strategów RBC powiedział, że gospodarka USA ma się rozwinąć 4% w przyszłym roku, w porównaniu z jego długoterminową średnią w wysokości 2,5%, a wierzy, że małe czapki są “czystą grą” na wzrost krajowy. Analitycy w BFA Global Badance powiedzieli, że różnica w wycenach między większymi firmami i mniejszymi sugeruje wysoką jednokierunkową cenę wraca corocznie dla Russella 2000 w ciągu następnej dekady w porównaniu z nieco negatywnymi rocznikami dla S & P 500.

Chuck Carlson, dyrektor generalny Oficer w Horizon Investment Usługi w Hammond, Indiana, powiedziała, że ​​jego firma dodała większą ekspozycję na małą czapkę w ciągu ostatnich czterech miesięcy, w tym udziały spółki żeglugowej Matson (NYSE: MATX) i Semiconductor Firma na innowacji (NYSE: na).

“Po handlu prawie siedem miesięcy, miałeś ładny fajny breakout – powiedział Carlson. “Lubimy podstawy”.

Poprawa obrazu dla mniejszych firm jest ulga dla inwestorów poszukujących sposobów dywersyfikacji zapasów technologicznych MEGACAP, które prowadziły rynki LED na większość z ostatniej dekady, z pięcioma firmami samodzielnymi, obejmującymi więcej niż 23% wagi S & P 500.

“Teraz nie musisz być w magazynie faang, aby uzyskać jakiś rozsądny wzrost,” powiedział Mike Petro, Portfolio Menedżer Putnam Small Cap Wartość Funduszu, stosując wspólny akronim do ogromnych akcji technicznych i wzrostu takie jak jabłko (NASDAQ: AAPL) i Amazon (NASDAQ: AMZN). “Mógłbyś Bądź w niektórych zapomnianych, małych małych czapkach i uzyskać rozsądny wzrost nominalny na ten temat. “Jacob, Jacob Asset Management, zapasowych wstecz w MegaCap Stocks Alfabet (NASDAQ: Googl) i Facebook (Nasdaq: FB) Meta Platformy, Faworyzując mniejsze firmy, takie jak Optimizerx (NASDAQ: OPRX) i Turbina cyfrowa (NASDAQ: Apps).

Niektórzy inwestorzy pozostają ostrożni w małych czapkach, które w ciągu ostatniej dekady opóźniło się ogólnie, z Russell 2000 wzrostem 230% wobec 285 % Zysk dla S & P 500.

podpisuje, że kolejna fala COVID-19 zabierze w większym hold w Stanach Zjednoczonych, ponieważ w niektórych krajach europejskich może po raz kolejny popychać inwestorów z wrażliwych ekonomicznie zapasów i firm technologicznych , które mają być lepszą pogodę krótkoterminowych wahań wzrostu.

strategów w Wells Fargo (NYSE: WFC) Instytut Inwestycyjny w tym tygodniu wezwał inwestorów do zyski Na zyskach w małych magazynach małych czapek i przeniesienia się w spółki większe, mówiąc, że gospodarka wchodzi do środkowej fazy jego ekspansji, w której wzrost historycznie spowolnił.

Inne, jednak wierzymy, że mogą być rają rodzeństwa, jeśli zmiany polityki podatkowej poparte przez administrację Biden zostaną wprowadzone w prawo, w szczególności minimum 15% podatku od firm produkujących ponad 1 mld USD.

powinno się dzieje: “Wpływ na małe czapki może być mniej niż na duże czapki”, powiedział analitycy w Ned Davis Research, którzy ostatnio zaczęli faworyzować małe zapasy.

.