Wall Street Tumbles na otwartym strachu Omicron, oceń tło tło; Dow Down 600 punktów przez Investing.com

Wall Street Tumbles na otwartym strachu Omicron, oceń tło tło; Dow Down 600 punktów przez Investing.com

Wall Street Tumbles na otwartym strachu Omicron, oceń tło tło; Dow Down 600 punktów przez Investing.com

© Reuters.

przez Geoffrey Smith

Investing.com – amerykańskie rynki zapasów rozpoczęły słabych w niedźwiedzi modzie, ze wszystkimi trzema głównymi indeksami spadającymi ponad 1% w odpowiedzi na obawy z innego spowolnienia napędzanego Covid-19 – tym razem towarzyszy im perspektywę rosnącej stopy procentowe.

O 9:45 AM ET (1445 GMT), Dow Jones Przemysłowy średnia wynosiła 601 punktów lub 1,7% w 34 764 punktach, podczas gdy kompozyt S & P 500 i Nasdaq znajdowały się 1,4%. Dow, z jego ciężką wagą zapasów cyklicznych, underperformed jako ostrzeżenia rozprzestrzeniania się nowego wariantu Omicronu Covid-19 podstępnych obaw, że ludzie nie zatrzymają mieszania w ciągu najbliższych kilku tygodni, nawet jeśli są dozwolone.

Nastrój był również zakochany przez News w weekend, w którym Sen. Joe Manchin (D., WVA) skutecznie zablokował fragment “zbudować lepiej” rachunek za pośrednictwem Senatu, mówiąc, że nie mógł go wspierać jego obecny formularz. Dzięki Senatowi Split 50-50 jedyną szansą na przekazanie go “jak jest” zależy od administracji przekonujących republikanów senatorów do głosowania na to – coś, co wydaje się mało prawdopodobne w obecnym środowisku.

Analitycy Goldman Sachs obniżyły swoje prognozy wzrostu w odpowiedzi na wiadomości, faktoring w niższym bodźce fiskalnym, a także negatywny wpływ na podaż pracy. Bill dążył do ułatwienia rodzinom niskich i średnich dochodach, aby uzyskać opiekę nad dziećmi, ułatwiając obojdzie dla obu rodziców w gospodarstwie domowym do pracy. Ograniczenia pracy coraz częściej cytowano jako czynnik ryzyka w aktualizacji zarobków firmy USA w ciągu ostatnich kilku tygodni, z wysokim uderzeniami przy Likeach Kellogg (NYSE: K) i Deere (NYSE: DE).

Rano należał do firm Pharma, z Pfizer (NYSE: PFE), Moderna (NASDAQ: MRNA) i Novavax (NASDAQ: NVAX) wszystkie bucking trend, podczas ponownego otwarcia Szczególnie ucierpiały. Pfizer Stock wzrosła o 1,1% do nowego wszechczasów, podczas gdy Moderna Stock wzrosła o 1,7% po powiedzeniu Dane próbne wykazały, że strzał wzmacniacza jego szczepionki Covid-19 większy przywrócił jego skuteczność w stosunku do nowego szczepu Omicron wirusa, który wymusił Sznur środków restrykcyjnych w Europie w weekend, w tym pełny blokadę w Holandii.

Novavax Tymczasem, wzrosły w otworze po regulatorze leków UE oczyszczono szczepionkę COVID-19 do stosowania przez dorosłych w UE. Jednak akcje szybko prowadziły do ​​zysku, aby obowiązywać 2,6% o 10% ET. W ciągu ostatnich dwóch tygodni wzrosła około 50%. Firma ma na celu stworzenie nowej wersji dostosowanej specjalnie do Omicrona w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Jedna ponowna otwarta odtwarzanie Outperforming był AMC Entertainment (NYSE: AMC) Stock: Wzrosła o 0,7% po otwarciu rekordu przez “Spider-Man: No Wee Home” Film dostarczył przypomnienie o wpisanym zapotrzebowaniu na współdzielone doświadczenia z dużym ekranem.

gdzie indziej, Oracle (NYSE: ORCL) Zapasy spadły 2,9% po tym, jak olbrzym oprogramowania potwierdził nabywanie Cernera (NASDAQ: CERN) dla nieco wyższej ceny niż poprzednio było mooted.

.