Wall Street spada na otwartych obawach; Dow Jones Down 175 PTS przez Investing.com

Wall Street spada na otwartych obawach; Dow Jones Down 175 PTS przez Investing.com

Wall Street spada na otwartych obawach; Dow Jones Down 175 PTS przez Investing.com

© Reuters.

przez Geoffrey Smith

Investing.com – U.S, rynki zapasów rozpoczęły się wakacyjny tydzień na stonowanej notatce, jako wysoki profilowy obniżenie prognoz wzroście w USA zważone na sentymentowi wśród szerokiego braku konkretnych wiadomości.

Do 9:40 am Et (1340 GMT) średnia przemysłowa Dow Jones wynosiła 173 punktów lub 0,5% w 35195 punktów, podczas gdy S & P 500 spadł o 0,2%, a kompozyt NASDAQ wzrósł o 0,1%, jak Inwestorzy po raz kolejny szukali względnego bezpieczeństwa w dłuższych graniach wzrostu.

Wcześniej. Goldman Sachs (NYSE: GS) obniżyć prognozy wzrostu dla produktu krajowego brutto w czwartym kwartale do 5,5% od 6,5% wcześniej, ruch, który utrzymuje się ciężko na obcasie drugiego obniżenia do perspektywy na obecny kwartał w ciągu tylu tygodni . Początkowo oczekiwano, że gospodarka USA rozszerzyła się w roczną stawkę 8,5% w okresie letnim, Goldman Teraz widzi wzrost tylko 3,5%, dzięki rozprzestrzenianiu się wariantu Delta Covid-19 i zanikający wpływ bodźca fiskalnego.

Downgrade przyszedł po sierpniu raportu Rynku Pracy wykazało znacznie większą niż oczekiwano, aby zatrudniać z najnowszej fali pandemii. Gospodarka USA stworzyła zaledwie 235 000 miejsc pracy netto w połowie miesiąca, mniej niż jedna czwarta lipca zysków i znacznie poniżej 750 000 oczekiwanych.

Boeing (NYSE: BA) Zapasy spadły o 1,9% po podjęciu decyzji Ryanair, największym klientem Spółki poza U.

Jednakże były jednak dostępne jasne plamy: AMC Entertainment (NYSE: AMC) Wzrósł o 6,6% do najwyższego miesiąca po nowości, że Nowy film Disneya Superbohatera, Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni. Ponad 90 milionów dolarów na swój debiutancki weekend na Biuro w Ameryce Północnej. CEO Adam Aron powiedziała za pośrednictwem Twittera (NYSE: TWTR), że firma pokonała własną rejestr do przychodów tygodni weekendowych pracy w wyniku przychodów weekendowych, dodając, że figury począwszy od porównywalnych figur na 2019 po raz pierwszy.

innych dużych zysków włączonych do grupy meczowej (NASDAQ: MTCH), która wzrosła o 6,5% po tym, jak S & P Dow Jones powiedział, że obejmie zapas operatora serwisu randkowego w S & P 500. To zmusi biernych inwestorów benchmarked do indeksu, aby go włączyć w swoim portfolio.

w drugim kierunku, Moderna (NASDAQ: MRNA) zapas spadł o 0,4% po wiadomościach o trzeciej śmierci w Japonii wśród ludzi, którzy otrzymali szczepionkę COVID-19 z skażonej partii. Zapasy doznały również niewiele od komentarzy przez weekend przez U.. Zdrowie Supremo Anthony Fauci mówiąc, że opóźnia Pfizer (NYSE: PFE) i Biontech w gotowych materiałach do wspierania strzałów wzmacniających jego szczepionki. Rywalizować Producent szczepionki Novavax (NASDAQ: NVAX) W międzyczasie wzrosła 7,0%, po Japonii zapieczętował transakcję na 150 milionów dawek swojego leku COVID-19 leku.

w innym miejscu w świecie Pharma, Genmab ADRS (NASDAQ: GMAB) spadł o 2,2% i amgen (NASDAQ: AMGN) zapasów spadły o 1,9% po Morgan Stanley (NYSE: MS) analitycy obniżyli zarówno do równych wagowych na obawy wyceny po ostatnich rajdach .

.