Wall Street otwiera się niżej po rozczarowaniu pracy; Dow Down 120 PTS przez Investing.com

Wall Street otwiera się niżej po rozczarowaniu pracy; Dow Down 120 PTS przez Investing.com

Wall Street otwiera się niżej po rozczarowaniu pracy; Dow Down 120 PTS przez Investing.com

© Reuters.

przez Geoffrey Smith

Investing.com – U.S. Rynki zapasowe otwierane nieco niższe w piątek w odpowiedzi na niezwykle rozczarowujące sprawozdanie z rynku pracy za sierpnia, co pokazało tworzenie miejsc pracy w jego najwolniejszym tempie w ciągu sześciu miesięcy.

Departament Pracy stwierdził, że niefarmowe płace rozszerzone tylko o 235 000 do połowy miesiąca, brakujące prognozy konsensusu o ponad pół miliona. W górę rewizji lipcowych danych w celu pokazania dodatkowych 100 000 zyskanych miejsc pracy była niechętna.

O 9:40 AM ET (1340 GMT) średnia przemysłowa Dow Jones wynosiła 123 punktów lub 0,3%, w 35 323 punktach. S & P 500 wzrosła o 0,2%, a kompozyt NASDAQ wynosiła 0,1%. Te dwa ostatnie indeksy są jednak nadal na oczywiście kolejnym przyrostem tygodniowym.

Rynek wydawał się niespokojni przez nutę stagflacji w raporcie, ponieważ rozprzestrzenianie się COVID-19 stawia hamulce na wzrost Podczas gdy płace kontynuowały rosnąć powyżej oczekiwań. Średni wzrost o przychodach godzinowy przyspieszył 0,6% od 0,4% w lipcu. Analitycy spodziewali się spodziewania wzrostu zarobków do umiarkowanego do 0,3%. Jednakże, że rozwój wydawał się jednak więcej niż cokolwiek z powodu braku niskiej płacenia zadań serwisowych utworzonych w sektorze rozrywki i gościnności, co przyniosło średnie zarobki.

Podczas gdy Krzywa zakażenia Covid-19 rozpoczęła się spłaszczyć w ostatnich dniach, średnia liczba zgonów uderzyła w najwyższy od marca w ciągu ostatnich siedmiu dni. Wynajem w sektora wypoczynku i gościnności w rezultacie zatrzymaną w sierpniu, podczas gdy sektor detaliczny rzucił netto 28 000 miejsc pracy, cofając niektóre zyski, ponieważ gospodarka zaczęła ponownego otwarcia na wiosnę.

Wśród poszczególnych ruchomych, Apple (NASDAQ: AAPL) zasoby dryfowały o 0,1% po tym, jak opóźniłoby wdrożenie nowych funkcji w systemie operacyjnym iOS, aby pomóc korzenia nadużyć seksualnego dziecka materiał. Nowe narzędzia zostały skrytykowane przez grupy prywatności i innych.

Virgin Galactic (NYSE: SPCE) Zdjęcie FEL 4,7% po federalnej administracji lotnictwa uziemione jego samoloty, podczas gdy bada zarzucane naruszenia protokołów bezpieczeństwa podczas debiutanckiego lotu handlowego wcześniej w lecie.

Didi Global (NYSE: DITI) ADRS wzrosła ponad 8% po Bloomberg poinformowała, że ​​miasto Pekin rozważa biorąc firmę pod kontrolą państwa, w sposób, który może nie mieć wpływu na liczbę udziałów jazdy, ale bardzo prawdopodobnie wpłynie jego zarządzanie. Ruch odzwierciedlał oczekiwania, że ​​rząd co najmniej częściowo zrekompensować udziałowców, którzy stracili pieniądze od czasu IPO Spółki w lipcu. Zasoby nadal pozostają ponad 30% z ceny IPO.

Zyskują również, że Broadcom (NASDAQ: AVGO), który wzrósł 1,6% po tym, jak wiórak powiedział, że nie spodziewa się, że trendy pandemiczne przyspieszył popyt na swoje półprzewodniki, aby szybko złagodzić czas. DoCUSIGN (NASDAQ: DOCU), który został wspierany przez niektóre z tych samych trendów w ostatnich miesiącach, również zyskały 6,1% po nim, zgłoszono lepiej niż oczekiwane kwartalne zarobki.

.