Wall Street Otwiera mieszane na zaskoczeniu Sprzedaży detalicznej; Dow Down 170 przez Investing.com

Wall Street Otwiera mieszane na zaskoczeniu Sprzedaży detalicznej; Dow Down 170 przez Investing.com

Wall Street Otwiera mieszane na zaskoczeniu Sprzedaży detalicznej; Dow Down 170 przez Investing.com

© Reuters.

przez Geoffrey Smith

Investing.com – U.S. Rynki zapasowe otwartą mieszane, niewymienione przez niespodziankę wzrost sprzedaży detalicznej w sierpniu i brak wszelkich dalszych poprawy trendu dla roszczeń bez pracy.

Średnia przemysłowa Dow Jones początkowo otworzyła 100 punktów lub 0,3%, podczas gdy S & P 500 był płaski, a kompozyt NASDAQ wynosiła 0,3%. Ale do 10:26 am Et, Dow spadł ponad 170 punktów, a S & P i NASDAQ spadła o 0,6%.

U.S. Sprzedaż detaliczna wzrosła o 0,7% w sierpniu, w porównaniu z oczekiwaniami na spadek 0,8%. Jednak w lipcu spadek został zmieniony do 1,8% z 1,1%, częściowo neutralizujący pozytywną niespodziankę. Wstępne roszczenia dotyczące korzyści bezrobotnych, w międzyczasie zaznaczone w zeszłym tygodniu do 330 000 od 312 000, zgodne z innymi punktami danych pokazując osłabienie w niektórych kieszeniach sektora usług ze względu na ciągłą siłę Epidemia Covid-19 w miesiącu.

Ostatnie dane wykazały wyraźny spadek w nowych przypadkach w państwach południowych, takich jak Teksas i Floryda od początku września, podnosząc nadzieję, że koniec wariantowej fali Delta-wariantowej COVID-19 jest w zasięgu wzroku.

analityków twierdziło, że sprzedaż detaliczna była być może silniejsza niż spojrzali, biorąc pod uwagę, że 1,8% wzrost sprzedaży z wyłączeniem auto (które pasuje do jednego z bardziej lotnych segmentów danych ostatnich miesięcy) wzrosły o 1,8%, a przed Niezmienna liczba oczekiwań.

“Dolna linia tutaj jest to, że ten raport sugeruje obawy Delta, nie zatrzymują się osób spędzających niektóre z ich obfitych środków pieniężnych na towary, nawet gdy wycofują się z usług”, powiedział Główny Ekonomiczny Ekonomiczny Ekonomiczny Ekonomiczny Ian, który twierdził, że numery “Wywoła falę ulepszeń do prognozowania konsumpcji III i wzrostu PKB”.

Podczas gdy trzeci kwartał jest nadal Prawdopodobnie wykazuje znacznie wolniejszy wzrost w ogóle niż poprzedni drugi miesiąc ze względu na zanikanie skutków bodźców “, do góry Surprises w tej skali nie przychodzą często, a ten wskazuje na rzeczywisty stopień odporności na części konsumentów” Shepherdson powiedział.

Wśród poszczególnych zapasów, holenderski Bros (NYSE: BROS) wzrósł kolejne 15%, łańcuch do kawy dodając do 58% zysku wykonany w jego debiucie w środę.

IRAMNET (NYSE: IRNT) Zapasy Torba kontynuowała rakietopodobną, dzięki ciężko wycisnąć się przez handlowców detalicznych. Firma Cybersecurity, która szczyci się szeregiem dawniej personelu o wysokiej rangi w Agencji Ochrony Narodowej U.S. Zapasy uranu są jednak chłodzące po ich stelarie: Nexgen Energy (NYSE: NXE) zapas spadły o 3,6%, podczas gdy energia Uranowa (NYSE: UEC) spadła o 6,0%.

gdzie indziej, Wynn Resorts (NASDAQ: Wynn) i Las Piaski Vegas (NYSE: LVS) Zapasy nadal spadają jako obniżenie brokera, podążali za wiadomością o ściślejszych ograniczeń dotyczących swoich firm hazardowych Makau w Chinach. Oba spadły o 3,3%.

.