Wall Street jeździ Bullish Address, aby nagrywać wysokości przez Investing.com

Wall Street jeździ Bullish Address, aby nagrywać wysokości przez Investing.com

Wall Street jeździ Bullish Address, aby nagrywać wysokości przez Investing.com

© Reuters.

przez Yasin Ebrahim

Investing.com – Główne średnie zamknięte na świeżych rekordach we wtorek, ponieważ inwestorzy strawili głównie wyniki ćwierciowe, podobnie jak rezerwa federalna rozpoczyna swoje dwudniowe spotkanie.

S & P 500 wzrosła 0,37% w rekordzie zamknięcia 4630,65. Średnia przemysłowa Dow Jones wynosiła 0,39% lub 138,79 punktów, aby zamknąć na rekord 36 052.63. Nasdaq wspiął się o 0,34% do zapisu zamykania 15649.60.

Pfizer (NYSE: PFE) Zgromadzony 4%, po podnoszeniu jego pełnookrotnie prowadzenia następujących wyników trzeciego kwartału, który pokonuje konsensus analityków zarówno na górnych, jak i dolnych linii, napędzanych silnym popytem szczepionki.

inwestorów oczekuje również na wiadomości później wtorek ze spotkania panelu doradczego do centrów do kontroli choroby i zapobiegania, czy rozszerzyć kwalifikowalność szczepionki dla dzieci w wieku od 5 do 11.

McKesson (NYSE: MCK) Wyniki trzeciego kwartału również zwieńczeniowe szacunki ścienne, a dystrybutor narkotyków podniósł pełne wytyczne zarobkowe, wysyłając swoje akcje zamknięte prawie 6%.

technologii, w międzyczasie wzruszył ramionami z jego powolnego zaczyna się tydzień, aby dostać się zyski wśród ponad 1% ruchu w Apple (Nasdaq: AAPL), alfabet Google-Dominujący (NASDAQ: Googl) i Microsoft (NASDAQ: MSFT).

Inny Big Cap tech Handled Mieszany jako Platformy Meta na Facebooku (NASDAQ: FB) i Amazon (Nasdaq: AMZN) spadł.

Półprzewodnik również pchnął szerszy sektor techniczny wyższy po silniejszym niż oczekiwano wynikom dostawcę Apple Chip Dostawca na półprzewodnikach.

w Semicondutor Corporation (NASDAQ: ON) zebrał 4% do rekordu wysokiego po przewodnictwie czwartym kwartale na temat przychodów i zarobków powyżej szacunków. Upaste wyniki zwróciły flurry pozytywnego komentarza z Wall Street, z Baird podnosząc swoją cenę cel do 75 USD od 60 USD.

akcji budżetu AVIS (NASDAQ: samochód) więcej niż podwoiła się jako silniejsze kwartalne zarobki napędzane pozytywne ulepszenia z Wall Street. Morgan Stanley podniósł cel cena firmy w magazynie do 140 USD od 110 $. Specynowanie w Avis dodał ponad 1000 punktów do transportu Dow Jones.

, ale nie wszystkie sektory uczestniczyły w rozpatrywanym na Wall Street, z energią i uznaniową konsumentów na czerwono.

zasobów uznaniowych konsumenckich odważono spadek upadku Tesli (NASDAQ: TSLA) po tym, jak jego produkty Elon pojawił się, aby ostygał optymizmu na zamówienie Hertz na 100 000 Tesli.

pod Amour złagodził niektóre straty w sektorze po poniesieniu ponad 16% po podniesieniu wytycznych pełnookrotnie wśród wyników kwartalnych, które przekazywały oczekiwania analityków.

energii spadła więcej o 1%, ponieważ ceny ropy są obniżone niższe Przed świeżymi cotygodniowymi danymi ropy naftowej, które mają wykazać wzrost surowych zapasów.

Tymczasem 10-letnią wydajność Skarbu Państwa spadła 2%, ponieważ inwestorzy, jak Fed wyrzucił swoje dwudniowe spotkanie.

Fed ma ogłosić stożkę na miesięcznych zakupach obligacji i utrzymywać oprocentowanie oprocentowania, ale oczekuje się, że wgląd banku centralnego w inflacji ma większość uwagi.

Przed podjęciem decyzji, inwestorzy widzą ryzyko w dół raczej zagrożenia dla akcji.

“Istnieje większe ryzyko dla minusu na rzecz akcji w kierunku decyzji Fed,” Melissa Brown, dyrektor zarządzający stosowanych badań w QONTIGO, powiedział Investing.com we wtorek. “Miesięczne dane wskazujące na problemy z łańcuchem dostaw lub że ludzie niekoniecznie chcą zajmować pracę, które są dostępne, musi prowadzić do wyższej inflacji”.

nadal, sentyment ryzyka pozostaje nienaruszony jako inwestorzy Przesuwają się z obronnych narożników rynku do sektorów ryzykownych, takich jak mała nasadka i zasoby wzrostu wyższego wyceny.

“Inwestorzy wydaje się, że przesuwają się teraz więcej od naprawdę defensywnych sektorów lub obronnych rodzajów stylów i zdobywania boldera”, dodał Brown.

.