Wall Street Analitycy zakładają na potencjał rabownictwa, aby dodać użytkowników przez Reuters

Wall Street Analitycy zakładają na potencjał rabownictwa, aby dodać użytkowników przez Reuters

Wall Street Analitycy zakładają na potencjał rabownictwa, aby dodać użytkowników przez Reuters

© Reuters. Plik Zdjęcie: Logo Robinhood Markets, Inc. jest widoczny na wyskakującym wydarzeniu na Wall Street po IPO firmy w Nowym Jorku, USA, 29 lipca 2021. Reuters / Andrew Kelly / File Photo

przez Airuddha Ghosh

(Reuters) – Wall Street Analitycy w poniedziałek zabrali w dużej mierze pogląd na RobiOnhood Markets Inc (Nasdaq: Hood) w swoich pierwszych ocenach na akcji, gdy zakładają na zdolność maklerskiego w Internecie, aby zwiększyć swoją bazę użytkownika, dni po ostrzeżeniu łagodzący szał handlowy handlu detalicznego.

Co najmniej sześć maklerskich, które uczestniczyły w IPO RobiOnta rozpoczęła zasięg po tym, jak cichy okres następujący po upływie debiutu rynku zapasowego. Trzy z nich oceniło to “Kup” lub jego odpowiednik, a kolejne dwa zaleciły ocenę “HOLD”.

J.P.Morgan Securities był samotny niedźwiękowy głos z oceną “niedowagą”, powołując się na kilka zagrożeń, w tym regulacji, cen i nasycenia rynkowego.

Aby upewnić się, wszystkie analitycy podniosły wątpliwości co do niepewności w najbliższej chwili, jak zrównoważone szalone poziomy handlu detalicznego, które napędzałyby swój wzrost drugiego kwartału.

, ale były one w dużej mierze optymistyczne, gdy dotarły do ​​długoterminowych perspektyw wzrostu firmy. “Wierzymy, że kaptur jest dobrze ustawiony, aby nadal zobaczyć najlepiej w swojej klasie wzrostu użytkowników, wykorzystując swój innowacyjny program polecający i silne przejęcie klienta w ustach,” Goldman Sachs (NYSE: GS) Analitycy powiedział w notatce, ocena akcje “neutralne”.

akcji rabawów wzrosły o 2,25% w wysokości 43,64 USD, w porównaniu z medianą ceną docelową w wysokości 55 USD, zgodnie z refinitivem Data Eikon.

“Spodziewamy się, że kaptur będzie ciągłym beneficjentem jego silnego uznania marki wśród młodszych inwestorów, zbudowanych przez skuteczny model do przejęcia klienta,” Piper Sandler powiedział, rozpoczął zasięg “Neutral” ocena.

aplikacji handlowych RobiOnhood pojawiła się jako brama dla inwestorów, które dążą do wejścia w tegorocznej manii do tak zwanych zapasów Meme, ale w swoim pierwszym raporcie Meme jako spółka publiczna w zeszłym tygodniu powiedział, że oczekuje, że handlowcy detaliczne stają się mniej aktywne W trzecim kwartale.

“Wyświetlamy robowców nie jako zjawisko zapasowe Meme, ale jako osobliwość, która przechwytuje generowanie Z Witheist”, powiedział Mizuho Analitycy, dając ocenę “Kup”.

.