U.s.S. Otwarty pracy przepięły się do nowego rekordu wysokiego, zatrudniające wzrasta przez Reuters

U.s.S. Otwarty pracy przepięły się do nowego rekordu wysokiego, zatrudniające wzrasta przez Reuters

U.s.S. Otwarty pracy przepięły się do nowego rekordu wysokiego, zatrudniające wzrasta przez Reuters

© Reuters. Plik Photo: Ludzie Linia na zewnątrz Nowo Owcześnione Centrum Karierowe dla Notments In-osobistych w Louisville, USA, 15 kwietnia 2021. Reuters / Amira Karaud

Waszyngton (Reuters) – USA Otwarty pracy wskoczyły do ​​świeżego rekordu wysokiego w czerwcu i zatrudnianie Zwiększono również wskazanie, że ograniczenia dostaw, które powstrzymały rynek pracy pozostają podwyższone, nawet gdy tempo ożywienia gospodarczego gromadzi tempo.

Otwarty pracy, miara popytu na pracę, wystrzelił o 590 000 do 10,1 mln w ostatnim dniu czerwca, Departament Pracy stwierdził w miesięcznych otworach pracy i badanie obrotów pracy lub raport wstrząsów w poniedziałek.

Grafika: Otwory job znajdują się na rekordowym, https://graphics.reuters.com/usa-economia/XLBPGQMWKPQ/Chart.png

ekonomistów ankietowanych przez Reuters miały prognozowane otwory zawodowe wzrosną do 9,28 mln w czerwcu. Wakacje wzrosły we wszystkich czterech regionach i stawka otworu pracy wzrosła do 6,5% od 6,1%.

pracodawców zmagało się, aby szybko naprawić pracowników do nadążania z prędkością, z której gospodarka pojawiła się z głębi Pandemicznej Pandemii Covid-19, która mieściła wiele przedsiębiorstw jako ograniczeń i obaw przed wirusem w domu.

Wskaźnik otworów do zatrudniania, pomimo łagodzenia w czerwcu, pozostał na poziomie historycznie, “JPMorgan (NYSE: JPM) analityk Peter McCorory powiedział.

Grafika: Otwory jeszcze znacznie przekraczają zatrudnia, HTTPS: //graphics.reutery. COM / USA-Economy / Znvnedaolpl / Chart_Eikon.jpg

Sute niedobory robocze zostały zgłoszone, szczególnie w czasie wolnym i gościnności. Hojne świadczenia bezrobocia, problemy z opieką nad dziećmi i obawami dotychczasowych o wirusach zostały również przytoczone jako czynniki powstrzymującego ludzi wracających do siła robocza.

Największe wzrosty wakatów w czerwcu były w profesjonalne oraz usługi biznesowe, handel detaliczny i usługi zakwaterowania oraz żywności.

, ale poniedziałkowe dane oferowały pełne nadziei, jak wynajęcie wzrosły do ​​6,7 mln w czerwcu od 6,0 ​​mln w poprzednim miesiącu, drugi co do wielkości wzrost, ponieważ rząd rozpoczął śledzenie serii w 2000 roku 2020, który był napędzany przez gospodarkę o ponownym otwarciu po pierwszej fali wyłączenia. Ekonomiści na ogół oczekują większego uderzenia w zatrudnieniu, ponieważ szkoły ponowne otwarcie i korzyści bezrobocie kryzysu.

Grafika: Zatrudnianie był szybki w czerwcu, https://graphics.reuters.com/usa-economy/zjpqkqzgqpx/Chart_Eikon.jpg

Talla ma również najnowsze dane. Rząd zgłosił w piątek, że wzrost pracy przyspieszył w lipcu jako pracodawcy USA zatrudnił większość pracowników w prawie rocznie i kontynuowali wynagrodzenie.

Wzrost zatrudnienia w czerwcu był prowadzony Poprzez handel detaliczny, z 291 000 kolejnych pozycji wypełnionych, a edukacja państwowa i samorządowa wypełniła 94 000 miejsc pracy.

obaw pozostaje jednak, że odrodzenie w zakażeniach, napędzane wariantowi Delta Coronavirusa, mogłoby po raz kolejny zniechęcić niektórzy bezrobotnych z powrotem do siły roboczej.

gdzie indziej, raport wykazał liczbę osób dobrowolnie opuszczających zatrudnienie w czerwcu wzrósł do 3,9 mln z 3,6 mln w maju, znacznie powyżej poziomu pandemii.

Grafika: Zakres: Retail and Accommodation & Food Services, https://graphics.reuters.com/usa-economia/lgpdwzzzesevo/Chart_Eikon.jpg

Wskaźnik opcji jest zwykle postrzegany jako barometr zaufania na rynku pracy, aw Czerwiec zrezygnował ze wszystkich oprócz pięciu z 21 sektorów przemysłu prywatnego w raporcie.

Grafika: wstrząsy, https://graphics.reuters.com/usa-stocks/klpyelapg/jolts.png

Rekord 1,35 mln osób zrezygnował z pracy w branży detalicznej i zakwaterowania oraz spożywczym w czerwcu, ale stanowiło to tylko 35% wszystkich rezydencji i jest z grubsza zgodne z udziałem tych sektorów w dłuższej perspektywie.

Grafika: Czy jesteś serwowany?, Https://graphics.reuters.com/usa-economia/EGVBKNXWDPQ/Chart_eikon.jpg