Tym razem jest inny: kiedy Defi spełnia NFTS przez COINTELEGRAF

Tym razem jest inny: kiedy Defi spełnia NFTS przez COINTELEGRAF

Tym razem jest inny: kiedy Defi spełnia NFTS przez COINTELEGRAF

Tym razem jest inny: Kiedy Defici spełnia NFTS

dzięki zdecentralizowanemu finansom i niezmienniom, widząc wzrost meteoryczny, łatwo wierzyć, że Aplikacje Crypto w końcu się łamają. Ale czy istnieje rzeczywiście prawdziwy wzrost użytkownika, czy jest tylko tym samym wpływami poruszającymi się z jednego hyped rynku do następnego? Zdecydowaliśmy się na odpowiedzieć na tę zagadkę i zidentyfikowaliśmy, co to znaczy na przyszłość innowacji. Przyjrzyjmy się bliżej wzrostu defi i nfts.

Defi jest prawdopodobnie najbardziej rozpowszechnioną stosowaniem dziś inteligentnych umów. Zautomatyzowane producenci rynkowi, algorytmiczne stablecoins i strategie farmingów finansowych są rozmową z miasta. Szaleństwo wystartowało na początku do końca 2020 r., Okres, który media czule przypomniałyby jako “lato defi”. Następnie Sushiswap wykonał swój atak górniczy płynności, thorought.finance tworzył pierwszą “Farm Farm”, a UnISWAP zaimplementował retroctive Airdrop.

Young. Loon jest analitykiem badawczym w Nansen, platformę Blockchain Analytics. Młody jest przychodzący licencjat w London School of Economics. Jest zapalonym czytnikiem ekonomii i eksperta rezydenta Nansena na finansach zdecentralizowanych. Paul Harwood jest analitykiem badawczym w Nansen, platformę Blockchain Analytics. Paul jest wykładowcą, konsultantem i doktorantem z siedzibą w południowo-zachodniej Anglii. Specjalizuje się w NFTS, Crypto i Social Capital.

Kontynuuj czytanie na Monest Telegraph