Twórcy napojów Zobacz potencjał rynku NFT przez rówieśników BTC

Twórcy napojów Zobacz potencjał rynku NFT przez rówieśników BTC

Twórcy napojów Zobacz potencjał rynku NFT przez rówieśników BTC

Twórców napojów Zobacz potencjał rynku NTFT

na początku każdego roku, kilku klientów tworzą cele lub rezolucje, które wiążą się z próbą czegoś nowego. Jednakże, jak zbliżamy się do 2022 r. Wydaje się, że więcej przedsiębiorstw, zwłaszcza tych w branży napojów, zawiadomią się i wchodzą na rynek niewinny Token (NFT).

Brandessence Rynku Badania dostarczone Statystyki W połowie listopada 2021 r. Wskazując, że objętość transakcji NFT wzrosła o 328 procent między pierwszą połową i trzecią kwartałem 2021 r. “Wzrost w niezgłodnionej wielkości rynku token, napędzany przez wzrost objętości Transakcje na rynku NFT nadal są definiującym trendem wzrostu: “Uwagi biznesowe w oświadczeniu informacyjnym. Badania Dalsze uwagi:

“Rozszerzające się zaangażowanie dużych firm, takich jak Microsoft (NASDAQ: MSFT), Home Depot (NYSE: HD), Tesla (NASDAQ: TSLA), całość Żywność i Starbucks (NASDAQ: SBUX), a także rosnącą atrakcją tokenizacji przez kryptokuralia, nadal być kluczowymi kierowcami wzrostu. “Czytaj również: MicroPETS ogłasza 7D NFT Launch

więcej producentów napojów wchodzi do przemysłu NFT. Bacard stworzył jego Pierwszy wieczór w połączeniu z jesiennym wprowadzeniem limitowanej edycji Bacard Reservera Ocho Sherry Cask Finish. Bacard współpracował z renomowaną celebrytową fotografa Cam Kirk do produkcji NFF, ze sprzedażą wspierającym projekt “Pasowanie bar” NaACP Firma, EKFT istnieje jako dzieło sztuki, która prezentuje nowe wykończenie beczki za pomocą efektów cyfrowych i interaktywnych wizualizacji ruchu.

“Ilekroć zaokrążam się na nowy projekt, walczę go z najwyższą dokładnością i gorliwością. Widziałem doskonałą dokładność i entuzjazm mistrzów, kiedy zaprezentowali mi nowe wykończenie beczki sherry, a to było dla mnie zaszczyt uchwycić go Dla wielu entuzjastów rumu “Kirk skomentował w momencie debiutu”, ponieważ jest to moja pierwsza nft, czułem, że musi być coś bardzo wyjątkowego. “

AS 2022 postępuje, zobaczymy, ile innych producentów napojów widzimy Potencjalna wartość przemysłu NFT.

Kontynuuj czytanie na BTC Peers