Trzeci punkt przedstawia pozycję RH, wzywa większą akcję w Disney przez Reuter

Trzeci punkt przedstawia pozycję RH, wzywa większą akcję w Disney przez Reuter

Trzeci punkt przedstawia pozycję RH, wzywa większą akcję w Disney przez Reuter

© Reuters. Zdjęcie: Danie Loeb, założyciel trzeciego punktu LLC, uczestniczy w dyskusji panelowej podczas konferencji Skybridge Alternatywy (Sól) w Las Vegas, Nevada 9 maja 2012 r. Reuters, Steve Marcus

przez Svea Herbst-Bayliss

Nowy Jork ( Reuters) – Daniel Loeb’s Hedge Fund, trzeci punkt (NYSE: SPNT), powiedział inwestorom w piątek, że dokonał nowego zakładu na ekskluzywny detalista RH (NYSE: RH) i wzywa zarządzanie w Walt Disney (NYSE: DIS) CO Aby zrobić więcej, aby odblokować pełny potencjał swojej usługi strumieniowej.

Loeb napisał w liście do inwestorów, które były postrzegane przez Reutersa, że ​​jest przekonany RH, dawniej znany jako sprzęt do przywrócenia, zapewni szybkie wzrosty zysków i rozszerzy za granicą pod przewodnictwem dyrektora dyrektora Gary’ego Gary Friedman, który nazwał “raz -Werykański lider generacji. ”

Inwestor Billionaire również wezwał zespół zarządzający Disneya Więcej akcji, aby zmaksymalizować potencjał swojej platformy strumieniowej, sugerując “All-You-You-You-You-You-You – Można zjeść podejście do oferty bezpośredniego dla konsumentów”.

Loeb, który często był krytyczny wobec dyrektorów dyrektorów, chwalił przywódców Disneya do przeszłych ruchów, w tym zawieszenia dywidendy Spółki w pierwszej połowie fiskalnego 2020 r.

Jego inwestycja w Disney, odsłonięła się z grubsza rok temu, opłacono , Powiedział Loeb, ponieważ jego optymistyczny widok serwisu strumieniowego Disneya jest poprawna. Cena akcji Spółki wspiął się o 70% od maja, ponieważ Disney + Streaming obecnie generuje ponad 15 miliardów dolarów w rocznych przychodach z podstawy 159 milionów abonentów.

Jednak praca leży przed naprzadem, list zaproponowany.

“Podczas dalekiego rozwoju postępu, a jeszcze więcej można zrobić, aby zrealizować pełny potencjał Disneya w streamingu” Loeb napisał.

, na przykład firma Oferuj różnorodne treści na jednej platformie pod marką Disney +, “gdzie dostępna jest cała treść teatralna – data bez dodatkowej opłaty dla subskrybentów”, napisał.

Disneya dyrektora dyrektora i dyrektora finansowego pod wrażeniem Loeb i Jego drużyna z ich “nieustannym dążeniem do tworzenia wartości długoterminowej” i “zrobili to, co jest właściwe dla klientów.”

, ale “ustanowienie trwałej pozycji przywództwa w konkurencyjnym globalnym rynku strumieniowym będzie wymagał trudnych wyborów, agresywnych inwestycji , niezachwiana ostrość i konsekwentna innowacja, “napisał.

trzeciego punktu zyskał 15,2% w pierwszej połowie 2021.