Transport oko pierwszy niedźwiedzi wiadomość w 10 lat

Transport oko pierwszy niedźwiedzi wiadomość w 10 lat

Transport oko pierwszy niedźwiedzi wiadomość w 10 lat

Tygodnik Dow Jones Transportation index
Transporty latają wysoko przez prawie dekadę. Czy ten trend się skończy? Ten wykres analizuje indeks w ciągu ostatnich 14 lat. Od lata 2009, zostały one tworząc serię wyższych wzwyż wzdłuż linii (2). W ciągu ostatniego roku stworzyli serię niższych wznowin, tuż poniżej linii (1). Te dwie linie tworzą zwężający się proporant, który musi się kończyć. Niedawne osłabienie ma Transports badania 10-letniego wzrostu wsparcia w (3) w tym tygodniu. Do złamania, jest to silna linia wsparcia dla tego kluczowego sektora. Jeśli linia wsparcia zostanie przerwany (3), transport wyśle wiadomość dotyczącą szerokiego zakresu rynków. Miej oko na to, co ten ważny sektor robi w ciągu najbliższych kilku tygodni.
Zrzeczenie się: Fusion Media chciałby przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie niekoniecznie są w czasie rzeczywistym ani dokładne.
Wszystkie kontrakty CFD (akcje, indeksy, kontrakty terminowe) i ceny Forex nie są świadczone przez giełdy, ale raczej przez twórców rynku, dlatego ceny mogą nie być dokładne i mogą różnić się od rzeczywistej ceny rynkowej, co oznacza, że ceny są orientacyjne i nie są odpowiednie do celów handlowych.
W związku z tym Fusion Media nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek straty handlowe, które mogą ponieść w wyniku korzystania z tych danych. Fusion Media lub ktoś zaangażowany w Fusion Media nie ponosi żadnej odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie w wyniku polegania na informacjach, w tym danych, cytatów, wykresów i kupna/sprzedaży sygnałów zawartych na tej stronie.
Prosimy o pełne informowanie o ryzyku i kosztach związanych z obrotem rynkami finansowymi, jest to jedna z najbardziej ryzykownej formy inwestycji.