Top 5 Projekty Metaverse Gaming Projekty w 2021 roku przez Coinquora

Top 5 Projekty Metaverse Gaming Projekty w 2021 roku przez Coinquora

Top 5 Projekty Metaverse Gaming Projekty w 2021 roku przez Coinquora

© Reuters. Top 5 Projekty Metaverse Gaming Projekty w 2021

Metaverse przejął reflektor etapu Crypto. Firmy do gier dedykowane są do uczynienia Menedverse stałą część naszego życia. Bloktopia, Decentraland, piaskownica, Highstreet, Metahero są 5 najlepszych metacherse Gaming.

Metaverse to wirtualna platforma rzeczywistości, która pozwala eksplorować domeny i towarzysko z innymi użytkownikami w wirtualnym świecie. W rezultacie projekty Metaverse wyrwały reflektor etapu Crypto.

W świecie cyfrowym, termin “Metaverserse” niedawno zdobył wiele trakcji. Dzięki kilku głównych firmach technicznych, takich jak Facebook (NASDAQ: FB) i epickie gry, koncentrując się na futurystycznym środowisku, słowo jest pikując konsumenci online odsetki.

Ponadto firmy są dedykowane, aby zmęczyć stałą część naszego życia. Przez to, oto top 5 gier Projekty Metaverse, które mają potencjał w tym roku.

Najpierw na liście jest Bloktopia, NFT na Bloktopii ma formę REBLOK, Adblock i Jobe, co generują przychody poprzez wirtualne nieruchomości i reklamowanie. Odpowiednio, świetna okazja dla pasywnego dochodu w postaci toków blokowych.

Drugi, Decentraland, założony w 2017 r. I jedną z pierwszych platform Meneverse zbudowany na sieci Ethereum. Projekt pozwala osobom do kupienia od ograniczonej liczby działek w grze. Ponadto właściciel może budować, ulepszać i sprzedawać, aby zdobyć Mana jako zysk.

Trzeci, piaskownica, platforma wygenerowana przez użytkownika, która ma własny rynek NFT, w którym gracze mogą kupować i sprzedawać ziemię w grze i majątek na bardziej wciągający doświadczenie. Transakcja wewnątrz platformy odbywa się przez lokalny token, $ piasek.

czwarty, highstreet, znak NFT w grze, Uznany jako Kaczki Fomo, pozwala użytkownikom na zakup, sprzedaż i własne rzeczywiste przedmioty. Ponadto użytkownicy będą mogli zdobywać wysokie żetony, po prostu spędzając czas grając w grę lub ukończenie zadań.

Piąta, Metahero, Platforma przynosi technologię skanowania i modelowania 3D do Metaverse. Partnerstwo z Wolf Studio, użytkownicy łatwo przekształcają swoje rzeczywiste aktywa w NFT dla Metaverse. Natywny token bohater jest używany do transakcji na platformach.

Kontynuuj czytanie na Coinquora