Tesla Sprzedaż, Verizon 5g, Zarobki IBM: 3 rzeczy do oglądania przez Investing.com

Tesla Sprzedaż, Verizon 5g, Zarobki IBM: 3 rzeczy do oglądania przez Investing.com

Tesla Sprzedaż, Verizon 5g, Zarobki IBM: 3 rzeczy do oglądania przez Investing.com

© Reuters. Dhirendra Tripathi

Investing.com – Zapasy wzrosły we wtorek na temat silnych wyników Johnson & Johnson i innych, którzy apetytami na ryzyko inwestorów.

S & P 500 bliże się bliżej nowego rekordu wysokiego, po trafieniu jego ostatniego pod koniec września, z zaledwie półgodzinnym w dniu handlowym. Bitcoin Również także Nowe Futures Bitcoin Proshares ETF rozpoczął handel. Największa kryptokrencja zbliżała się również do jego wysokości wszechczasów.

COVID-19 Producent szczepionek Johnson & Johnson (NYSE: JNJ) wzrósł o 3,1% po podniesieniu prognozy zarobków na rok. Reuterowie poinformowali, że analitycy oczekują obecnie zarobków S & P 500, aby wzrosły o 32,4% z roku wcześniej, cytując dane refinitiv.

Inwestorzy do tego, co kierownicy mówią o rosnącej kosztach i kwestiach dostaw, a także niedobory pracy. ProCter & Gamble Company (NYSE: PG) Ważył na zapasów zszywek konsumenckich po tym, jak wspomniano o wyższym towaru i koszty frachtu Jedz do zysku i zmusił go do podniesienia cen dla towarów domowych.

Podczas gdy regulujemy decyzję o regulatorach, czy Amerykanie mogą mieszać i dopasowują swoje szczepionki korywkowe i strzały wzmacniające, inny producent podciętych pigułek przeciwwirusowych miał szorstki dzień. Atea Pharmaceuticals Inc (NASDAQ: AVIR) spadła o 60% po złych wiadomościach z próby pigułki.

środa przynosi najnowszą beżową książkę Federal Rezerwy z jego 12 dystrybutowych banków. Oto trzy rzeczy, które mogłyby wpłynąć na rynki jutro:

1. Tesla Zarobki

Elektryczny Maker Tesla Inc (NASDAQ: TSLA) uwolni swoje trzecie kwartalne zarobki środa. Według analityków przez Investing.com, Spółka ma zebrać zysk na akcję w wysokości 1,52 USD na przychody w wysokości 13,57 mld USD. Analitycy będą słuchać słowa o jego postępach w poszczególnych pojazdach w Chinach.

2. Zaręki Verizon

Gigant telekomunikacyjny Verizon Communications Inc (NYSE: VZ) jest postrzegany z tytułu zysków na kwotę w wysokości 1,36 USD w trzecim kwartale i przychodach w wysokości 33,32 mld USD. Analitycy będą słuchać słowa na niedobory robocze i jego rollout.

3. Zaruszki IBM

Międzynarodowe maszyny biznesowe (NYSE: IBM) Oczekuje się, że przychody trzeciego kwartału wynosi 17,78 mld USD z EPS w wysokości 2,53 USD.

.