Termin: Robinhood Markets, Inc. Inwestorzy z zasadniczymi stratami mają możliwość prowadzenia procesu działań klasy – kaptur przez Dalek

Termin: Robinhood Markets, Inc. Inwestorzy z zasadniczymi stratami mają możliwość prowadzenia procesu działań klasy - kaptur przez Dalek

Termin: Robinhood Markets, Inc. Inwestorzy z zasadniczymi stratami mają możliwość prowadzenia procesu działań klasy – kaptur przez Dalek

Termin: Robinhood Markets, Inc. Inwestorzy o znaczne straty mają możliwość prowadzenia pozew o działaniu klasowej – kaptur

Kancelaria Robbin Geller Rudman & Dowd LLP ogłasza, że ​​nabywcy robiących (NASDAQ: Hood) Markets, Inc. (NASDAQ: Hood ) Wspólne zapasy zgodnie z i / lub identyfikowalne do rabawiąca 2021 r. Wstępną ofertę publiczną (“IPO”) ma do 15 lutego, 2022 r., Aby szukać powołania jako powód główny w Golubowski przeciwko Robinohood Markets, Inc., nr 21-CV-09767 ( Nd Cal.) ON lub około 30 lipca 2021 r., Robik prowadził IPO, oferując 55 milionów akcji swoich wspólnych zapasów publiczności po cenie 38 USD za akcję dla przewidywanych wpływów 2 miliardy dolarów.

Zgłoszenie akcji klasy Robinohood twierdzi, że dokumenty oferujące IPO były istotnie niedokładne, wprowadzające w błąd i / lub niekompletne, ponieważ nie ujawniły, że w momencie IPO wzrost dochodów rabowniczych doświadczył poważnego odwrócenia, z opartymi transakcjami Przychody z handlu kryptacyjnego służące jedynie jako krótkoterminowy, przejściowy wstrzyknięcie, maskowanie, co faktycznie stagnuje wzrost. Ponadto “znaczące inwestycje” rabownictwa “w zwiększaniu niezawodności i skalowalności swojej platformy były wyraźnie niewystarczające i / lub wadliwe, narażone, wystawiając rabownictwo do pogorszenia zakłóceń na poziomie usług i naruszenia bezpieczeństwa, zwłaszcza, że ​​zniechęciły swoje usługi na większą bazę użytkownika.

26 października 2021 r., Robik objawił, że jego całkowite przychody netto za okres między 1 lipca, 2021 r. Do 30 września 2021 r. – w tym samym okresie, w którym prowadzone rabownictwo Jego IPO – przybył na 365 milionów dolarów, bardzo brakujące szacunki analityków o prawie 73 mln USD, a spadnie w swoich miesięcznych użytkownikach aktywnych (“Maus”), finansowane rachunki, aktywa pod opieką, a średnie przychody na użytkownika. Robik również ujawnił, że trzeci Kwartalne przychody z transakcji z obrotu kryptokurawowego, które w prowadzeniu do IPO były luzem dochodów odjętych, było mierzone 51 milionów dolarów, oszacowo poniżej 233 milionów dolarów rabawów zarobionych z Crypto Trading w drugim kwartale. W tej wiadomościach, Zasoby robowractwa spadły ponad 10%.

Następnie, 8 listopada 2021 r., Robik ujawnił, że doznał “incydentu bezpieczeństwa danych” 3 listopada 2021 r., Przyznając, że “nieautoryzowana strona trzecia” uzyskała adresy e-mail w przybliżeniu pięciu milionów użytkowników i pełne nazwiska innej grupy około dwóch milionów użytkowników, co wskazują, że atak potencjalnie dotknął prawie 40% rabawów Mysz. Co więcej, robinhood powiedział dodatkowe dane osobowe z 310 innych użytkowników, w tym ich nazwiska, daty urodzenia i kodów pocztowych, były narażone, a w ramach tej grupy, a w tej grupie, że 10 użytkowników cierpieli nawet “bardziej rozległe” naruszenia. Na tych wiadomościach, Zasoby rabawów spadły dalej.

w wyniku rozpoczęcia pozew o działaniu do pracy, akcje RobiOnhood akcje objęte zaledwie 17,08 USD za akcję, reprezentując spadek ponad 55% ceny IPO.

Przeprowadzony proces powód: Prywatne sporadycje papierów wartościowych Akt reformy z 1995 r. Pozwala nabywcom wspólnego zapasów robinskich zgodnie z i / lub identyfikowalny do IPO, aby szukać powołania jako powód ołowiu w procesie akcji klasy robinskiej. Wiodący powód jest na ogół ruchomym z największym zainteresowaniem finansowym w reliefie poszukiwanej przez domniemane Klasa, która jest również typowa i odpowiednia klasa domniemana. Ołów powód działa w imieniu wszystkich inni członkowie klasy w kierowaniu pozew o działaniu do pracy. Powodem ołowiu może wybrać kancelarię prawną do wyboru, aby przegrać pozew o akcji klasy robinskiej. Zdolność inwestora do dzielenia się w jakimkolwiek potencjalnym przyszłym odzyskaniu pozew o działaniu do pracy nie zależy od służby jako powód główny.

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipskide z Crypto

Uaktualnij skrzynkę odbiorczą i zdobądź nasze wybór edytorów Dailycoin 1x tydzień dostarczone prosto do skrzynki odbiorczej.

[Kontakt-Form-7] Zawsze możesz wypisać się za pomocą 1 kliknięcia.

Kontynuuj czytanie na Dailycoin