Teksas mówi 8 Generatory mocy naruszające reguły gotowości zimowej przez Reuters

Teksas mówi 8 Generatory mocy naruszające reguły gotowości zimowej przez Reuters

Teksas mówi 8 Generatory mocy naruszające reguły gotowości zimowej przez Reuters

© Reuters. Zdjęcie: Podstacja elektryczna jest widoczna po zimowej pogodzie spowodowała zaciemnienia energii elektrycznej w Houston, Teksas, US 2021, 2021. Reuters / GO Nakamura // Plik Foto

(Reuters) – Komisja Utility Publiczna (PUC) Teksas powiedział osiem mocy Firmy generujące nie powiodły się zgłaszać raportów gotowości zimowych do terminu Dec. 1 Dec.

Ruch w środę był najnowszy w serii środków państwowych zaprojektowanych, aby zapobiec powtórzeniu zakłóceń spowodowanych przez lutego zimowej burzy URI, który zabił ponad 100 osób i zostawił około 4,5 miliona domów i firm w Teksasie bez władzy i ciepła – W wielu przypadkach przez wiele dni.

z 850 zasobów generowania państwowego, PUC zidentyfikował 13 obiektów należących do ośmiu firm, które przegapił termin.

PUC Nie nazywam się osiem firm, ale powiedział, że zaleca się ponad 7,5 miliona dolarów w kar administracyjnych w przypadku awarii raportowania.

13 Zasoby może generować 801 megawatów (MW) energii elektrycznej, mniej niż 1% 120 000 MW państwa.

Jeden megawat może włączyć średnio około 1000 domów USA, ale tylko około 200 domów w gorący letni dzień.

“The (PUC) nie może tolerować niepowodzenia tych firm, aby nawet złożyć swoje sprawozdania gotowości,” PUC Dyrektor Wykonawczy Thomas Gleeson powiedział w wydaniu, zauważając raporty gotowości, mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia bardziej przygotowanej floty generacji Ciężka zimowa pogoda.

PUC wspomniane kary za naruszenie przepisów wióry wzrosły do ​​1 miliona dolarów dziennie na naruszenie.

PUC wspomniane podmioty otrzymujące naruszenia mają 20 dni na odpowiedź i może poprosić przesłuchanie.

Oprócz zasad nabyzacji, państwo ma w ostatnich tygodniach obniżyło hurtową czapkę cen energetycznej od 9 000 USD za Megawatt Godzina (MWH) do 5000 $, aby chronić klientów przed szybującymi rachunkami zasilającymi i przyjęli nowe zasady, aby zachować energię elektryczną płynącą do obiektów gazów ziemnych zapewnić elektrownie wytwarzające paliwo.

.