Teatry otwierają, ale Disney ostrożnie na rodzinach wracających do dużych ekranów przez Reuters

Teatry otwierają, ale Disney ostrożnie na rodzinach wracających do dużych ekranów przez Reuters

Teatry otwierają, ale Disney ostrożnie na rodzinach wracających do dużych ekranów przez Reuters

2/2 © Reuters. Przygotowania są wyprzedzone przed premierą do filmu 2/2

przez Nivedita Balu

(Reuters) – Kilka w Stanach Zjednoczonych wchodzą w teatry, ponieważ pandemia ułatwia, ale nie jest jasne, jeśli jest znaczna część publiczności – Rodziny – mogą być tak samo szczęśliwe oglądanie z komfortu i bezpieczeństwa swoich domów.

Oferta nowych filmów w domu w bezpieczeństwie salonów może przebić dowolną krzywkę dla dużych ekranów, problem Walt Disneya (NYSE: DIS) CO jest adresowanie, skracając czas między zwolnieniem blokadami w teatrach i na Disney + Streaming .

“Chodzi o ping-ustanie publiczności z teatru iz powrotem do swojego telewizora i odwrotnie. Disney oczywiście ma niesamowicie jasną przyszłość. Ale stało się bardziej skomplikowane, ponieważ pandemia ma na zawsze zmienionych nawyków widzenia konsumentów” Comscore’s media analityk Paul Dergarabedian powiedział.

właścicieli teatralnych podkreśla, że ​​łupki filmowe są silne, a kina wypełniają się.

“Oglądanie filmów w domu nie było niczym nowym, ale ogólnie mówiąc ludzie chcą wrócić … to okazały się co tydzień w kasie, gdy nowe filmy otwierają się, że są naprawdę silne”, powiedział Phil Contino, dyrektor mediów i Badania w Krajowym Stowarzyszeniu Właścicieli Teatralnych.

Movie Teatr Chain Cinemark Holdings (NYSE: CNK) Inc Zauważył “Przewidywane przewidywane bokbustry atrakcyjne dla rodzin i dorosłych” były w sklepie.

, ale dyrektor Disney Disney Executive Bob Chapek był mniej pewien, gdy rozmawiasz z analitykami w tym tygodniu.

“Nadal jesteśmy pewni pod względem sposobu, w jaki rynek będzie reagować, gdy wracają filmy rodzinne” z debiutami teatralnymi, powiedział. Disney skrócił czas między otwarciem na dużym ekranie a w domu.

“Robimy to tak że możemy szybciej dostać nasze filmy do Disneya +, “powiedział,” ale jednocześnie sprawdzić, czy rynek teatralny może skorzystać z powrotem do pełnego biegu, gdy zaliczymy pompę z tymi filmami. “

podczas pandemii, Disney eksperymentował z jednocześnie zwalniającymi kilkoma dużymi filmami, takimi jak “Cruella”, “Black Widow” i “Rejs Jungle” na Disney + za dodatkową opłatą i w kinach.

“, podczas gdy Covid będzie w lusterku wstecznym, Bóg chętny Myślę, że zmieniając zachowanie konsumentów, jest coś, co będzie bardziej stałe – powiedział Chepek.

Disney + i Rival Netflix Inc (NASDAQ: NFLX) oboje zgłoszone Tepid wznosi się ostatnio w subskrypcji.

Comscore Dane pokazuje, że nowa kasowa biuro Październik brutalnie 10 razy więcej niż na początku roku, dzięki hits Disneya, takich jak “Shang-Chi”, “Black Widow,” “Cruise Jungle” między innymi

Pokazał “Ron poszedł źle”, animowany film rodzinny, który uderzył w teatry pod koniec października, miał około połowy swojej publiczności w grupie 13-17 lat w pierwszym tygodniu. Najnowszy film Jamesa Bond “Nie ma czasu na śmierć”, miał 72% w grupie 25 plus po wydaniu na początku października.

W przypadku grafiki interaktywnej kliknij tutaj: https://tmsnrt.rs/3HGUT6Y

Disney będzie musiało uderzyć saldo, aby utrzymać operatorów teatralnych, przy jednoczesnym wytworzeniu nowych treści do podawania abonentów strumieniowych, powiedzieli analitycy.

“Studio jak Disney nadal istnieje, aby dowiedzieć się, że równowaga między nimi” – powiedział Analityk Edward Jones David.

.