T-Mobile Stock wygląda atrakcyjnie po wycofaniu przez Pipranks

T-Mobile Stock wygląda atrakcyjnie po wycofaniu przez Pipranks

T-Mobile Stock wygląda atrakcyjnie po wycofaniu przez Pipranks

© Reuters. T-Mobile Stock wyglądają atrakcyjnie po wyciąganiu

T-Mobile (TMUS) jest jednym z lepszych amerykańskich zapasów telekomunikacyjnych w dzisiejszych czasach.

Chociaż nie płaci obfitych dywidendy, ponieważ jego rówieśnicy w przestrzeni, akcje naprawdę dostarczane na zyskach kapitałowych, ponieważ firma kontynuowała inwestowanie w silnie i strategicznie w infrastrukturze nowej generacji.

Jest powód Warren Buffett posiada zapas TMU wraz z jego Verizonem (NYSE: VZ). T-Mobile ma sprawdzony zespół zarządzający z talą do skutecznej egzekucji. Chociaż łatwo jest podać i po prostu iść na masową 7,7% Wydajność dywidendy AT & T (NYSE: T), inwestorzy mają wiele do zdobycia, przechodząc z wysokim wzrostem T-Mobile, ponieważ nadal rośnie w konkurencyjnym krajobrazie .

Jestem uparty na magazynie TMUS. (Patrz mapy TMUS na Tipranks)

T-Mobile Cuts Powrót

Udziały TMU mają 13,9% zniżki na 52-tygodniowe wysokości 150,20 USD. Ostatni kwartał ujawnił, że Verizon i AT & T są bardziej niż zdolne do gry.

wzrostu T-Mobile, podczas gdy wciąż imponujący, pokazał bardzo łagodne oznaki słabości. Teraz T-Mobile jest nadal z przodu, ponieważ szerszy adopcja 5G jest kontynuowana na koniec roku. Mimo to nie możesz jeszcze liczyć konkurentów T-Mobile z wyścigu.

Niewątpliwie brak dywidendy wykonuje T-Mobile No Favors, zwłaszcza z AT & T przelawiając go za pomocą ponad 100 000 dodatkowych dodatków telefonicznych w drugim kwartale (AT & T dodał ponad 750 000 osób w porównaniu z 627 000 pojazdu).

konkurencji jest zaciekły, a może zdobyć zacisk. Nadal, większa elastyczność finansowa z tytułu zobowiązań dywidendy i stale ulepszająca powinowactwo marek może oddzielić T-Mobile z opakowania.

Wall Street’s BERAT

Według Tipranks ‘ Konsensus oceny analityków, zapas TMUS pojawia się jako silny zakup. Z 17 ratingów analityków jest 14 kupów, a trzy trzyma.

Średnia cena TMUS to 168,71 USD. Cele cen analityków wahają się od niskiego 138 USD za akcję na wysoką 200 USD za akcję.

dolnej linii

T-Mobile nie zamierza odwołać się do wszystkich po jego najnowszym slajdzie. Brak dywidendy powoduje, że pierwszy pierwszy telekomunikator pierwszy i najważniejszy.

Dla osób poszukujących do góry nogami T-Mobile Stock pojawia się drogą.

Ujawnianie: Joey Frenette nie posiada udziałów w żadnych wymienionych firm w momencie publikacji.

Zastrzeżenie: Informacje zawarte w tym artykule reprezentują tylko poglądy i opinię tylko pisarza, a nie poglądy lub opinii Pipranków lub jego podmiotów stowarzyszonych oraz powinny być rozpatrywane wyłącznie w celach informacyjnych. Tiprans Make. Brak gwarancji na temat kompletności, dokładności lub niezawodności takich informacji. Należy niciel w tym artykule, należy podjąć jako zalecenie lub zasypianie na zakup lub sprzedaż papierów wartościowych. Nic w artykule nie stanowi prawny, profesjonalny, inwestycyjny i / lub porady finansowe oraz / lub uwzględnia konkretne potrzeby i / lub wymagania jednostki, ani nie ma żadnych informacji w artykule, stanowią kompleksowe lub pełne sprawozdanie z spraw lub przedmiot omówione w nim. Tipranks i jego partnerzy zrzekają się wszelkiej odpowiedzialności lub odpowiedzialności w odniesieniu do treści artykułu, a wszelkie działania podjęte na podstawie informacji w artykule jest na własne i jedyne ryzyko. Link do niniejszego artykułu nie stanowi zatwierdzenia lub zalecenia przez Tipranks lub jego podmioty stowarzyszone. Wcześniejsze wyniki nie wskazują na przyszłe wyniki, ceny lub wydajność.

.