Surowe rekolekcje na ropie ropy po stukilowaniu rezerw strategicznych przez inwestycje

Surowe rekolekcje na ropie ropy po stukilowaniu rezerw strategicznych przez inwestycje

Surowe rekolekcje na ropie ropy po stukilowaniu rezerw strategicznych przez inwestycje

© Reuters. Przez Piotra Pielęgniarka

Investing.com – Ceny ropy objętych obrót Dolny czwartek, rozszerzając straty poprzedniego dnia po tym, jak Stany Zjednoczone stwierdziły, że rozważa sprzedaż oleju z rezerw strategicznych, potencjalnie odrzucając szczelnie dostarczonego rynku.

o 9 am Et (1300 GMT), Surowe futures Surowy spadły o 0,6% w wysokości 76,94 USD za baryłkę, podczas gdy Brent Futures spadły o 0,3% w wysokości 80,83 USD za baryłkę. Obie umowy spadły około 2% w środę.

U.. Benzynowe kontrakty futurowe RBOB były w dół 0,1% za 2,3076 USD A Galon.

Ważenie na rynku Czwartek były komentarze z Sekretarza Energetycznego U.S. Jennifer Granholm, który powiedział w środę, że administracja rozważa stukając strategicznej ropy naftowej kraju, aby schłodzić wzrost cen benzyny.

“Sekretarz energetyczny również nie wykluczył również możliwości zakazu eksportowego ropy naftowej” – powiedział analitycy, w notatce. “Jeśli zakaz eksportu był trasą U.

Dodanie do negatywnego tonu Czwartek był większy niż oczekiwany wzrost w u.. W zeszłym tygodniu, z akcjami wzrastającymi o 2,3 mln baryłek, zgodnie z danymi z Administracji Informacji Energetycznej U.S. Stwierdzono, w stosunku do oczekiwań dla skromnych dip.

Ceny gazu ziemnego wycofali się również po rosyjskim prezydenta Vladimir Putin wskazywał, że jego kraj został przygotowany do wysyłania dostaw gazu do Europy, w odpowiedzi na rejestrator wszechczasów.

“W Europie najnowsze dane pokazują, że przechowywanie wynosi około 76% w porównaniu do 5-letniej średniej około 90% na ten etap roku”, dodane ing “. Zwykle zaczynamy tylko zobaczyć magazyn gazowy obchodzący pod koniec października / na początku listopada. ”

, który powiedział, że surowy rynek pozostaje tylko nieznacznie poniżej wieloletnich wysokości jako popyt Zwraca przypadki COVID-19 na odwrocie na całym świecie oraz organizacji krajów eksportujących naftowych i sojuszników, grupa znana jako OPEC +, przywracając tylko stopniowo rekordową ilość podaży, które odbywają się z rynku w okresie ograniczenia mobilności wywołanej korywką .

.