Studia dolara po zyskach inspirowanych płac przez Investing.com

Studia dolara po zyskach inspirowanych płac przez Investing.com

Studia dolara po zyskach inspirowanych płac przez Investing.com

© Reuters. Przez Piotra Pielęgniarka

Investing.com – Dolar został zaspokojony w wczesnym europejskim handlu w poniedziałek, pozostając w pobliżu niedawnych wysokości po silnym zwolnieniu płac niefarmowych, ponieważ handlowcy wycenione w wczesnym zaostrzeniem polityki pieniężnej przez Rezerwy Federalnej USA.

o 2:55 am Et (0755 GMT), indeks dolara, który śledzi Greenback przed koszem sześciu innych walut, obłaniały mniej niż 0,1% niższe w 92.793, tuż przy dwutygodniowym wysokości 92,927 widziany wcześniej wcześniej sesja.

USD / JPY obniżyła niższa do 110,22 EUR / USD była w dużej mierze płaska o 0,1% wyższa przy 1,1761, po wcześniejszym uderzeniu w czteromiesięczny niski, GBP / USD oblany mniej do 1,3866, podczas gdy wrażliwy na ryzyko AUD / USD był płaski 0,7352.

Zwiększenie dolara było piątkowe silne raport z pracy U.S.. r., Dzięki niefarmowym płacowi wzrastającej przez zdrowy 943 000 w lipcu, podczas gdy liczby dla maja i czerwiec zostały również zmienione.

Rezerwa federalna dokonała ożywienia Na rynku pracy kluczowym wymaganiem przed rozpoczęciem zaostrzenia polityki pieniężnej, ale to silne wydanie ma zwiększone oczekiwania, że ​​zmniejszenie zakupów aktywów może rozpocząć się w tym roku, a wyższe stopy procentowe mogłyby postępować zgodnie z 2022.

w zeszłym tygodniu, wiceprzewodniczący Richard Clarida zasugerował, że warunki stóp procentowych turystycznych mogą być spełnione tak szybko, jak późno 2022, podczas gdy Gubernator Fed Gubernator Christopher Waller stwierdził, że dwa raporty płacowe przedstawiające wzrost miejsc pracy w wysokości 800 000-1 000 000 regionów w sierpniu, a wrzesień doprowadzi do głosowania na zwężanie we wrześniu.

“Jobs 943K utworzone w tym miesiącu i pozytywną wersję do numeru ostatniego miesiąca był” pragnął “przez FOMC, co oznacza, że ​​decyzja o stożku września wynosi 100% na żywo!,” Powiedział analitycy w Nordea, w notatce.

Nadchodzący tydzień widzi wydanie wskaźnika cen konsumpcyjnych USA i indeks cen producentów, w środę i czwartek, podczas gdy Atlanta Fed Prezydent Raphael Bostic i Richmond Head Head Thomas Barkin są ustawione na później w poniedziałek.

Zarówno Bostic, jak i Barkin znani opierają się w kierunku zwężania, więc ich komentarze będą ściśle obserwowane.

.