Sprzedaż akcji Crypterium\’s Seedrs eksploduje – firma zebrała ponad dwa razy więcej niż docelowa kwota przez BTC Peers

Sprzedaż akcji Crypterium\'s Seedrs eksploduje - firma zebrała ponad dwa razy więcej niż docelowa kwota przez BTC Peers

Sprzedaż akcji Crypterium\’s Seedrs eksploduje – firma zebrała ponad dwa razy więcej niż docelowa kwota przez BTC Peers

sprzedaż akcji Seedrs Crypterium eksploduje – firma zebrała ponad dwa razy więcej niż docelowa kwota

Branża krypto jest większa, lepsza i bardziej popularna niż kiedykolwiek wcześniej. Sam bitcoin tylko wzrosła o ponad 11% w ciągu ostatnich 7 dni, przekraczając 64.700 dolarów zaledwie kilka minut temu. Inwestorzy instytucjonalni już dawno dołączyli do gry inwestycyjnej, a miliony nowych handlowców detalicznych i inwestorów wkraczają do branży. To jeszcze nie powstrzymało Bank of America (NYSE: BAC) od nazywania Bitcoin bańki.

Mimo to, firmy zajmujące się kryptografią eksplodują obok branży, a Crypterium jest tego doskonałym przykładem. Firma niedawno rozpoczęła sprzedaż akcji i mimo że pozostało jeszcze 10 dni sprzedaży – firmie nie tylko udało się osiągnąć swój cel 1.000.007 EUR – wyprzedała się o 225%, obecnie posiadając 2.250.550 EUR od 1860 inwestorów.

Szczegóły o Equity SaleCrypterium Crypterium Crypterium to wielokrotnie nagradzany startup fintech, który stał się duży w branży kryptowalut ze względu na swój flagowy produkt – bardzo popularny portfel kryptograficzny. Jednak firma ma na uwadze wiele innych celów, które wymagają poważnego wysiłku, czasu i, oczywiście, finansowania.

Dlatego firma zdecydowała się na sprzedaż akcji i zaoferować prywatnym inwestorom możliwość przyłączenia się do wysiłków firmy, aby zrewolucjonizować nowoczesne finanse za pomocą rozwiązań opartych na blockchain. Crypterium, kierowany przez byłego dyrektora generalnego Visa, Steven Parker, złożył wniosek o wstrzymanie sprzedaży na Seedrs – platformie znanej ze skrajnej surowości co do tego, kto może i nie może go używać do takiego celu. Rygorystyczne kontrole Seedrs i wysokie wymagania sprawiają, że jest niezwykle godny zaufania, a fakt, że Crypterium udało się przejść wszystkie kontrole i rozpocząć sprzedaż, obrócił mnóstwo głów.

Sprzedaż oferuje obecnie sześć różnych pakietów świadczeń dla tych, którzy chcą kupić private equity, przy czym najmniejszy kosztuje tylko 100 EUR, podczas gdy największy jest nieco większy – 50 000 EUR. Ale, niezależnie od tego, który z nich kupuje, inwestorzy będą mogli korzystać z wielu korzyści. W zależności od wybranego biletu mogą oni uzyskać bezpłatny dostęp do narzędzia przewidywania cen Crepterium, spotkań akcjonariuszy firmy, członkostwa w radzie doradczej lub 1,5% cashback na zakupach Crypterium Card, wyższych stóp procentowych na rachunkach oszczędnościowych i innych.

Co Crypterium plan zrobić z pieniędzmi? Crypterium jest już bardzo popularną firmą, ale jest również ambitną, a jej celem jest dalszy rozwój. Firma osiągnęła wiele w ciągu ostatnich 12 miesięcy, pomimo pandemii – a może nawet z tego powodu. Ludzie utknęli w domu i obawiają się o swoją finansową przyszłość, przyszłość ich waluty fiducjarnej i nie tylko – wielu zaczęło zwracać się do krypto jako bezpiecznej przystani.

Usługi Crypterium okazały się niezwykle popularne, a firma podwoiła swoją bazę użytkowników, docierając do 400 000 użytkowników w 170 krajach. Co więcej, udało się uzyskać 150 mln EUR zysku tylko w 2020 r., po 10-krotnym wzroście miesięcznych zysków.

Firma chce teraz jeszcze bardziej się rozwijać, co można zrobić tylko przy wystarczająco dużym budżecie, stąd sprzedaż kapitału. Jego cele obejmują wiele, w tym stworzenie i uruchomienie własnej karty kryptograficznej, we współpracy z Visa (NYSE: V), ale także inne produkty DeFi, narzędzia dla przedsiębiorców, a nawet konta fiat. Firma ma na celu rozszerzenie działalności w Azji i Ameryce Łacińskiej, ale także zakończenie rejestracji w Wielkiej Brytanii.

Oczywiście, planuje również udoskonalić swoje istniejące rozwiązania. Na przykład chce dalej rozwijać swoje usługi B2B, obniżać opłaty, dodawać nowe funkcje do swojego portfela i nie tylko. Wreszcie, chce rozszerzyć swój zespół, na pokładzie bardziej globalnych klientów korporacyjnych i odejść od stron trzecich, uruchamiając własne dodatkowe usługi, działając tym samym bardziej w duchu krypto. Z jego kapitału overelling, takie rzeczy będą teraz więcej niż możliwe, i to tylko kwestia czasu, zanim firma zacznie poruszać się w dół tej listy zadań, wykonując jeden po drugim.

Czytaj dalej na btc peers