Slotie ma na celu wprowadzenie innowacji do przemysłu hazardowego poprzez wprowadzenie defi przez rówieśników BTC

Slotie ma na celu wprowadzenie innowacji do przemysłu hazardowego poprzez wprowadzenie defi przez rówieśników BTC

Slotie ma na celu wprowadzenie innowacji do przemysłu hazardowego poprzez wprowadzenie defi przez rówieśników BTC

Slotie ma na celu wprowadzenie innowacji do przemysłu hazardowego poprzez wprowadzenie zakładów Defi

, a hazard ma długą popularną działalnością społeczną w całej historii. Od czasów pierwszych kart do gry w XII-wiecznej Chiny, Rzymianie stłuszyły się na walki zwierząt, albo poker, XVII-wiecznej gry karcianej opartej na grze perskiej AS-NAS. Internet wpłynął również na miejsce hazardowe i zakłady, ponieważ widzieliśmy obstawianie na nowy wymiar, takich jak ludzie mogą obstawiać na żywo bokserskie lub mecz piłki nożnej.

Jedna stała między erą przedwnądową a erą internetową jest to, że system bettingu zawsze był scentralizowany. W tej sprawie pośrednika, w tym przypadku bukmacher, który oferuje szanse i książki, zawsze wymagane jest stawka hazardzistów. W rezultacie możliwe są manipulacja i zmowa w systemie. Jednak pojawienie się decentralizowanego finansowania umożliwiło obstawianie się bez konieczności pośrednika, tj. Bukmacherzy. Inteligentne umowy, ustalone umowy i warunki są obecnie stosowane zamiast Bukie, co pomaga zapewnić przejrzystość i eliminuje możliwość zmowy. Ponadto zamiast bukmachera zapewniającego szanse, wykorzystywane są zdecentralizowane orientacje w celu zapewnienia i aktualizacji niezbędnych informacji w czasie rzeczywistym.

Decentralizowany Finanse: Transformacja branży branżowej lata, biznes hazardowy został nękany przez oszukańcze i nieuczciwe praktyki. Na przykład istnieją różne instancje, w których użytkownik nie otrzymuje wypłaty natychmiast po umieszczeniu zwycięskiego zakładu z powodu kilku niepotrzebnych procesów weryfikacji i nieuczciwe procedury wypłaty. Ponadto niektórzy bukmacherzy skorzystali z systemu, kontrolując i zmieniając kursy na imprezy hazardowe. Jednak pojawienie się decentralizowanego finansowania umożliwiło istnieć rynek hazardowy bez interwencji bukmachera.

Wykorzystanie zdecentralizowanych aplikacji w branży hazardowej umożliwiło cały system bukmacherski na uruchomionych protokołów zdecentralizowanych, które wykorzystują inteligentne umowy, aby zautomatyzować niezbędne operacje. Zdecentralizowane aplikacje do hazardu zmieniają działalność bukmacherską, zwiększając przejrzystość i zapewniając bezszwowe doświadczenie użytkownika.

Korzyści z substancji zdecentralizowanych (DAPPS) w aplikacji do hazardu IndustryDecentalized mają niesamowite cechy i korzyści, które sprawiają, że idealne rozwiązania dla usterków nękających przemysł hazardowy. Wśród tych zalet wynosi:

przejrzystość w systemie: Każdy zakład umieszczony na hazardu DAPP jest rejestrowany na publicznej księdze blokującej dostępnej dla wszystkich partii. Ponieważ nie można zmienić nagranych na Blockchain, a pośrednik nie może zakłócać operacji, księgowa księga księgowa pomaga wyeliminować oszukańcze działania i koluzek. Doświadczenie: Każda transakcja na temat hazardu DAPPS jest niewidoczna, a Cryptourrence mogą być używane do umieszczenia zakładów zamiast Fiat Pieniądze. Oznacza to, że nie ma potrzeby zapewnienia wrażliwych informacji finansowych ani czekać na weryfikację bankową przed złożeniem zakładu. Ponadto, z CryptoCurrency jako opcja płatności, możliwe jest, aby uzyskać szybkie nagrody za wygraną bets.Adentrible: Hazard Dapps umożliwiły nikomu wszędzie na całym świecie, aby umieścić zakład bez względu na lokalizację. Regulamin i polityki nie wiążą się już użytkowników, ponieważ rządy i regulatory nie mogą je zamknąć w dół punkt. Dane te pokazują, w jaki sposób firma hazardowa jest integralną częścią społeczeństwa; ułatwiając ludziom doświadczyć korzyści płynących z hazardem, reformując Aktualny wadliwy system jest niekwestionowany “zmieniacz gry”.

Slotie, “innowacyjna” zdecentralizowana platforma zakładów, zamierza wprowadzić innowacje do defi przez jednoznacznie wykorzystując Blockchain i NFTS. Platforma SLUTIE przekształca ekosystem zakładów, pozwalając użytkownikom stawiać swoje NFT do zdobywania dochodów pasywnych, jednocześnie ciesząc się przywilejami hazardu.

Sloties NFTS, 10000 unikalnych żetonów NFT na podstawie standardu ERC-721, są jak bilety do nowego świata Gamblingu SLOTIE. Sloties ma rozszerzająca się sieć kasyna online, która obejmuje ponad 150 kasyn na całym świecie. Rzadkość slotie nft wpływa na przychody podzielone użytkownikowi otrzymuje od partnerów kasynowych; rzadszy slotie, tym wyższy dochód pasywny.

Jak stawe Slotie NFTS? Slotie umożliwia jego społeczności zarabianie nagród i stać się “domem” w 150 kasynach, dodając NFT do maszyn do gier. Stawiając Slotie NFT, Użytkownik inwestuje w automatach na automatach i zarabia duże zwroty w swoich pieniądzach. Jeśli gracz wygrywa Slotie użytkownika NFT, użytkownik otrzymuje pełny zwrot pieniędzy i dodatkowe pieniądze za posiadanie NFT.

Warto również zauważyć, że posiadacze SLUTIE NFT staną się członkami VIP każdego z 150 kasyn, z którymi platforma SLUTIE ma partnerstwo. Każdy uchwyt na slogram ma również prawo do 20% rakeback. Watts, natywny token platformy SLUTIE jest również dostępny. Każdy właściciel Slotie NFT każdego dnia otrzymuje do 10 Watów.

SLUTIE wydaje się umieścić się w biznesie hazardu jako “zmieniacz gry”. Umożliwia jej społeczność, zapewniając te same korzyści, co “dom” w ponad 150 kasynach, przedstawiając świeże i wyjątkowe podejście. Ponadto platforma SLUTIE stworzyła również sposoby dla swoich użytkowników do podejmowania dochodów pasywnych po prostu stawiając ich slotie nfts.

Możesz dowiedzieć się więcej o tym “innowacyjne” Projekt odwiedzając swoją stronę https://www.slotie.com/.

Kontynuuj czytanie na BTC Peers