Sieć Synapse, aby zaoferować \”zmienić grę\” Rozwiązanie stawiające przez Coinquora

24c02a8936eaadcba7315d3182729f10

Sieć Synapse, aby zaoferować \”zmienić grę\” Rozwiązanie stawiające przez Coinquora

Sieć Synapse do oferowania “Zmiana gry” Rozwiązanie staakujące

Synapse Network oferuje nowy roztwór stawiający. “Elastyczne stawianie gamy” zachęca użytkowników, którzy od dawna byli z siecią Synapse. Rozwiązania obejmują kilka ścieżek w zależności od potrzeb każdego użytkownika.

Sieć Synapse jest Launchpad Cross-ChainPad i kapitał Venture w ekosystemie Crypto. Jako Launchpad jest jednym z najważniejszych Launchpadów sieciowych w całym ekosystemie. Tymczasem, jako kapitał Venture, pomaga i wspiera inne projekty.

Ostatnio Synapse wprowadził nowe rozwiązanie stawiające, które pomogą inwestorom zarabiać dodatkowe dochody. Rozwiązanie jest łatwe do zrozumienia, skuteczne i wygodne.

Nowe rozwiązanie staakujące?

Synapse wydał nowego rozwiązania “Elastyczne stawianie gamy”. Proces obejmuje długoterminowe, wielopoziomowe nagrody Dla klakerów z rosnącym czasem trwania i ochrony inflacji. Dodatkowo obejmuje odpowiednie nagrody na podstawie czasu stawiania. Rozwiązaniem jest próba nagradzania tych, którzy zaangażowali się w obecny system przez długi czas.

Ponadto pojawi się kilka ścieżek: “High APR,” Wysokie przydziały, “Ścieżka bilansowa” i “tylko alokacje”. Ścieżka “High APR” zwiększa APR na koszt rozmiaru alokacji; Ścieżka “wysokiej alokacji” zwiększa alokacji na koszt APR; “Zrównoważona ścieżka” zwiększa zarówno rozmiar APR, jak i alokacji; I wreszcie ścieżka “tylko alokacji” obejmuje 0% kwietnia i ogromne przydziały.

Każda ścieżka będzie miała wiele poziomów, które można osiągnąć co miesiąc, obok bonusów stakera rosnących na poziom. Innymi słowy, tym dłuższy użytkownik pozostaje w sieci Synapse, tym większe są profity. Jako takie osoby mogą wybrać ścieżkę najbardziej dostosowany do własnych potrzeb i preferencji.

Co jeszcze robi Synapse Network oferta?

Sieć Synapse ma własne usługi Laboratorium technologicznego. Obejmuje to jeden z najsilniejszych rozwiązań anty-botów na rynku, nabywanie i stawianie technologii, aplikacji Web 3.0 oraz pomoc w inteligentnych kontraktach; waluty; i niewinne żetony. Umieść prosto, jest to duża koncentracja technologiczna, która zaspokaja zapory inwestorów, projektów i przedsiębiorstw.

Sieć Synapse uznaje znaczenie całkowicie zdecentralizowanych pieniędzy bez zaangażowania osoby trzeciej. Chodzi o “rewolucję”, jako podstawowy motyw Synapse Network “dołączyć do rewolucji finansowej i #betheadeoiance”.

to Synapse Worth?

Synapse Network współpracuje z różnymi systemami Oracle wraz z niektórymi największymi projektami rynku.

pod względem osiągnięć, Zespół ma ponad 20-letnie praktyczne doświadczenie w różnych odpowiednich branżach i z powodzeniem stworzył największą Launchpad Cross-ChainPad oprócz wspomagania ponad 80 projektów jako inwestora (Venture Capital) lub jako Launchpad do generowania kapitału.

Ponadto zespół włączył barierę płatności FIAT “RAMP”, umożliwiając klientom szybkie inwestowanie za pomocą konta rewolucyjnego lub karty płatniczej.

Pod względem przyszłych celów zespół koncentruje się na dostarczaniu kolejnych etapów rewolucji finansowej dla konsumentów i przedsiębiorstw, a także opracowanie dodatkowych wyborów dla użytkowników Launchpad, takich jak Rolnictwo Formant. Użytkownicy będą mogli zarabiać dodatkowe miejsca, angażując się w działania mediów społecznościowych, aw niedalekiej przyszłości, sieć Synapse uruchomi również nową stronę internetową.

W sumie Synapse Network jest czymś, co należy sprawdzić, ponieważ nowe rozwiązanie staakujące ma na uwadze społeczność.

Kontynuuj czytanie na Coinquora