Sieć podzewności do uruchomienia na Acala, decentralizującej wiodącej usługi indeksowania danych Polkadota przez Dalandoin

Sieć podzewności do uruchomienia na Acala, decentralizującej wiodącej usługi indeksowania danych Polkadota przez Dalandoin

Sieć podzewności do uruchomienia na Acala, decentralizującej wiodącej usługi indeksowania danych Polkadota przez Dalandoin

Sieć podzewności do uruchomienia na Acala, decentralizująca wiodącą obsługę danych indeksowania danych Polkadota

, wiodące rozwiązanie indeksowania danych w Polkadot, z dumą ogłasza, że ​​uruchomienie sieci podzewności będzie na parachinie ACALA. Podzśniowe i token SQT będą również starać się być pierwszą zewnętrzną aplikacją i żetonem do uruchomienia z ACALA.

Jako rozwój sieci podzewności przyspiesza przed naszą publiczną siecią motywowaną na początku 2022 r., Podzuszeć potrzebne do zidentyfikowania parachiny gospodarza. Podzasty uważane za różnorodne opcje przed wybieraniem do pogłębienia istniejącego partnerstwa wraz z ACALA rozpoczynając na jego wiodącym protokole Defible zbudowany na Polkadot. Trzy główne powody, które wszedł do niniejszej decyzji, aby rozpocząć się z Acala, była dostęp do wspólnoty, doskonałość domeny / techniczna, a naszym istniejącym solidnym związku.

Kluczowym czynnikiem do decyzji podzewności była Acala Nadchodzące uruchomienie EVM +. Podzśniowy jest najpierw stawia swoją społeczność, zarówno programistów budujących przyszłe projekty podzewności, jak i inwestorzy, którzy chcą być częścią zdecentralizowanej rewolucji danych. Uruchamiając w łańcuchu kompatybilnym EVM, zdarzenie token generacji token (TGE) bezproblemowo pozwala na uczestnictwo przez inwestorów w SQT z ekosystemu Etereum za pomocą metamask. Dzięki użytkownikom ACALA EVM + mogą nawet łączyć swoje adresy etyreum z ich adresami Polkadot, pokonując potrzebę zarządzania wieloma kontami.

ACALA jest znany na całym świecie dla swojej wiedzy technicznej w ekosystemie POLKADOT, a podzewności będzie ściśle współpracować z zespołem Development Core Acala, aby pomóc wdrożyć pierwszą wersję sieci podzewności jako inteligentnej kontraktu w EVM ACALA EVM +. Podczas naszego zachodniego testu Podzśniowy uruchamianie sieci pchnie EVM ACALA + do limitu za pomocą testów wydajności i obciążenia, aby upewnić się, że zostanie skalowany do miliardów dziennych wniosków API.

Sam Zou, założyciel i dyrektor generalny podzewności skomentowały;

“Mamy ambitne plany wzrostu, ale nasz dom będzie zawsze polkadot. Współpracując z Acala, najlepszą platformą Defi na Polkadot, mamy absolutną pewność siebie, aby pomóc nam nie tylko w naszym tokenu, ale także w przyszłości obszary, takie jak mikropomatyzny dla indekserów w sieciach. ” Wreszcie, zarówno podzapytanie, jak i Acala dzielą wspólną wizję, aby rosnąć Ekosystem Polkadota i pomagają świata poruszać się w kierunku zdecentralizowanej przyszłości. Dwa projekty są partnerami naturalnymi, którzy ustanowili zaufany związek z Rodzaju podzapytania do tej pory. Ostatnio współpracowali na stawie Hackathon z Kodowaniem klubu i obsługiwali projekty podzewności ACALA, które dynamicznie śledzą dane utworzone na Acala i Karura.

Bette Chen, współzałożyciel ACALA wyjaśnił;

“Acala gra Rola koncentratora defi do polkadota i podnośnika, który agreguje aktywa i płynność z różnych bloków. Jesteśmy podekscytowani, że jesteśmy w stanie kontynuować naszego bliskiego związku z podzewnością i uruchomić token SQT i podzewności inteligentnych kontraktów na naszej platformie. ”

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipskide z Crypto

Uaktualnij skrzynkę odbiorczą i zdobądź nasze wybór edytorów Dailycoin 1x tydzień dostarczone prosto do skrzynki odbiorczej.

[Kontakt-Form-7] Zawsze możesz wypisać się za pomocą 1 kliknięcia.

Kontynuuj czytanie na Dailycoin