Sieć konstelacji otrzymuje umowę SBIR Faza II z amerykańskiej siły powietrznej przez Dalandoin

Sieć konstelacji otrzymuje umowę SBIR Faza II z amerykańskiej siły powietrznej przez Dalandoin

Sieć konstelacji otrzymuje umowę SBIR Faza II z amerykańskiej siły powietrznej przez Dalandoin

Sieć konstelacji otrzymuje umowę SBIR Faza II z US Powietrza

Sieć konstelacji, dużej firmy San Francisco, ogłosiła dzisiaj otrzymanie nagrody kontraktu fazy II SBIR z siłą powietrzną Stanów Zjednoczonych (USAF).

Przekazywanie z fazy I Umowa zabezpieczona przez konstelację w 2019 r., Nowa umowa ma na celu sfinansowanie trwającego rozwoju i wdrażania rozwiązania bokserki końcowej, która zabezpiecza wymianę danych misji z partnerami handlowymi w systemie transportu obronnego (DTS) .

We współpracy z Kinnami Software Corporation, konstelacja zapewni wysoce wydajny standard protokołu i bardziej bezpieczną alternatywę dla złącza Premium HTTP.

Ten sojusz wykorzystuje możliwości szyfrowania i zarządzania blokami, aby zapewnić bezpieczeństwo dla dużych rurociągów DOD obok szyn, które mają być W pełni zintegrowany z składnikami sił powietrznych.

Ponadto zapewnia podejście zero-zaufania do bezpiecznego rozproszonego zarządzania danymi, łącząc roztwór Blockchain i sprężystą platformę pamięci masowej. W ten sposób współpraca zapewnia solidne ramy – od tworzenia danych i zbierania do przenoszenia i przechowywania – unika wrodzonych problemów z scentralizowanymi systemami.

Korzystanie z protokołu rozproszonego, zwanego protokołem przenoszącym Hypergraph (HGTP), konstelacja przekształca infrastrukturę cyfrową wojskową. Dzisiejsze ogłoszenie wydaje się być kolejnym krokiem w tym kierunku, ponieważ relacja robocza obejmuje Ustranscom, Air Mobility Command (AMC), AMC 618 Air Operations Center (AOC) oraz reprezentatywnego partnera floty Powietrznej Rezerwatu cywilnego (CRA).

Rząd federalny może również polegać na konstelacji, aby uzyskać dostęp do sieci i wykorzystać swoją natywną walutę $ DAG Bezpieczna przepustowość, odpowiednia prasa odczytuje.

Dokładniej, połączone rozwiązanie będzie działać jako standard do zdecentralizowanego zabezpieczenia, które będzie wspierać połączenie danych sił powietrznych w celu zapewnienia niezmiennego ścieżki audytu i łatwe śledzenie statusu.

Umowa między tymi stronami pomaga w konsolidacji wglądu za pomocą wielu źródeł danych USAF, w tym dronów, satelitów i samolotów. Wrażliwe wejścia otrzymane z tych źródeł są głównie ręczne i odłączone ze względu na system poleceń i sterowania Multi-Domain (MDC2) w US Powietrznych Sił.

protokołu konstelacji hostuje zatwierdzone dane i jest również dostępny przez API. Ponieważ narzędzia deweloperskie mogą być zintegrowane z przepływem pracy w zakresie rozwoju, konstelacja wykorzystuje odporność sieci Blockchain płynnie zintegrować z kompatybilnymi architekturami. W związku z tym zapewnia bezpieczeństwo danych i security W przypadku danych operacyjnych bez zmian w istniejącej infrastrukturze IT.

Landmark Milestone

Komentowanie wiadomości, Benjamin Diggles, główny oficer strategiczny konstelacji i współzałożyciela, powiedział:

“w ciągu ostatnich kilku lat technologia Blockchain stała się bardzo atrakcyjna dla organizacji przedsiębiorstw z obietnicą, aby dostarczyć więcej Wydajność i bezpieczeństwo dla licznych przypadków użytkowania, w tym zarządzanie łańcuchem dostaw. Ze względu na powolne i kosztowne sieci, przyjęcie Blockchain jest bardzo brakowało. Umowa ta otwiera drzwi do większych, bardziej krytycznych zastosowań blokowych w celu ochrony danych w globalnej infrastrukturze cyfrowej , przynosząc prawdziwe obietnice technologii podstawowej. ” “Zabezpieczanie danych wrażliwych stały się rosnącym wyzwaniem dla większości przedsiębiorstw. W sektorze obronnym zabezpieczenie danych ma kluczowe znaczenie dla oszczędzania życia, udanych wyników misji oraz zapewnienie bezpieczeństwa narodowego. Zapewnienie zaufania i uczciwości w danych zapewnia ważny dodatkowy poziom zaufania operacyjnego. Kinnami jest zachwyceni, że współpracuje z konstelacją, aby wspólnie doprowadzić do 618 AOC najlepszej w swojej klasie rozproszonej platformy zarządzania danymi i bezpieczeństwem, aby umożliwić bezpieczną i godną zaufania współpracy z zewnętrznymi partnerami misji. ” Dodano Sueesh Krishnan, CEO w Kinnami.

Niniejsza umowa z USAF jest nie tylko dobra dla biznesu konstelacji, ale także ogromny krok dla całego branży Blockchain, jeśli chodzi o legitymację i przyjęcie jego ekosystemu.

Wskazuje również na dalsze obudowy wzrostu i użytkowania, ponieważ technologia Crypto nie jest już tylko zarabiać pieniądze poprzez inwestycje spekulacyjne, ale także zaczynają być korzystne dla bezpieczeństwa narodowego i skuteczności wojskowych.

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipskide Crypto

Uaktualnij swoją skrzynkę odbiorczą i zdobądź nasze wybory edytorów do daletkoin 1x tydzień dostarczone prosto do skrzynki odbiorczej.

[Kontakt-Form-7] Zawsze możesz wypisać się tylko 1 kliknięcie.

Kontynuuj czytanie na Dailycoin