SHIBA INU Deweloperzy rozliczają spór z CoinmarketCap, aby naprawić adresy \”Wormhole\” przez Dalek

SHIBA INU Deweloperzy rozliczają spór z CoinmarketCap, aby naprawić adresy \”Wormhole\” przez Dalek

SHIBA INU Deweloperzy rozliczają spór z CoinmarketCap, aby naprawić adresy \”Wormhole\” przez Dalek

SHIBA INU Deweloperzy rozstrzygają spór z CoinmarketCap, aby naprawić “Wormhole” Adresy “

Deweloperów Shiba Inu w końcu osiągnęli porozumienie z CoinmarketCap – najbardziej odnosząca się na świecie witrynę śledzenia CRYPTO Cena. Duo zgodził się teraz współpracować, aby naprawić najnowsze kwestie adresów “Wormhole”.

The Shiba – CoinmarketCap Fallout

Wcześniej w tygodniu, członkowie Alarmowej Armii Shiba CenmarketCap około trzech Wormholes Shibu Inu Umowy adresy na ich urzędnik platforma.

W tym czasie poprosimy #shibarmy, aby działać spokój i profesjonalny. Nasz zespół już przedłożył zapytania dla 3 błędnych kontraktów, w odniesieniu do $ Shib AT @ Coinmarketcap.We czekamy na odpowiedź i nie chcesz więcej niż wejść do wniosku dla Wspólnoty.

– SHIB (@Shibktoken) 14 stycznia, 2022

Oficjalny Shiba Inu Twitter (NYSE: TWTR) Konto miało również napisać o adresach coinmarketCap, mówiąc, że były niebezpieczne do użycia. Wielu uważało, że będą fałszywe inteligentne kontrakty na temat obrzeża Smart Chain, Terra i Solana.

CoinmarketCap zajęło na Twitterze, aby wyjaśnić, że adresy Wormhole dla ShiB ułatwiają transakcje sieciowe. Jednak Shiba Inu oskarżył zespół CoinmarketCap o nie odpowiadający.

Wraz z tym, Armia Shiba twierdziła, że ​​ruch stworzył Fud (strach, niepewność i wątpliwości) o ShiB i negatywnie wpłynęło na cenę monet. Ponadto niektórzy członkowie społeczności oskarżyli o śledzenie danych pracujących przeciwko Shiba Inu.

Później, Shiba Inu poinformowała, że ​​obaj zespoły współpracowały razem i omawiali, aby zapewnić, że kontrakty Wormhole nie były ze złośliwych źródeł.

Community Update – Cieszymy się, że możemy ogłosić, @coinmarketCap dotarł do naszego zespołu deweloperskiego i jest w obecnych dyskusjach W odniesieniu do naszego ostatniego incydentu korelacji do kontraktów Wormhole. Przeczytaj naszą odpowiedź .. pic.twitter.com/obckjynvkh

– shib (@ shibktoken) 19 stycznia, 2022

na flipside

SHIB kontynuuje wolny spadek – Moneta Meme spadła o ponad 68% w ciągu ostatnich 3 miesięcy

, dlaczego powinieneś obchodzić

Shiba Inu, projekt, który szczyci się decentralizacją, powtórzył wieloma obawami o “scentralizowany” sposób CoinmarketCap działa.

Newsletter poczty e-mail

Dołącz, aby uzyskać flipside of Crypto

Uaktualnij skrzynkę odbiorczą i zdobądź naszych wybierów redaktorów do daletkoin 1x w tygodniu dostarczone prosto do skrzynki odbiorczej.

[Skontaktuj się z formularzem-7] Zawsze możesz wypisać się za pomocą 1 kliknięcia.

Kontynuuj czytanie na DailyCoin