Scaramucci\’s Salt Hedge Fund Confab Wratess Osobior w Nowym Jorku przez Reuters

Scaramucci\'s Salt Hedge Fund Confab Wratess Osobior w Nowym Jorku przez Reuters

Scaramucci\’s Salt Hedge Fund Confab Wratess Osobior w Nowym Jorku przez Reuters

2/2 © Reuters. Plik Foto: Nowy Dyrektor Komunikacji White House Anthony Scaramucci stoi podczas codziennej odprawy w Białym Domu w Waszyngtonie, USA, 21 lipca 2017 r Reuters / Jonathan Ernst / File Photo / Photo 2/2

przez Svea Herbst-Bayliss

Boston (Reuters) – konferencja Marquee Wall Street zwraca w tym tygodniu, ale bardzo podobnie jak plany pandemii pandemicznej, wydarzenie prowadzone przez Fundusz Hedge Executive i byłego dyrektora Komunikacji Białego Domu Anthony Scaramucci, będzie trochę inaczej.

Event Salt Event, jeden z konferencji branży Premier Hedge Fund, rozpoczyna się w niedzielę w Jacob K. Javits Convention Center w Nowym Jorku, a nie w hotelu Bellagio w Las Vegas, gdzie organizatorzy gościły imprezę 10 razy wcześniej.

Coroczna konferencja w Las Vegas była znana z imprez przy basenie, prywatnych koncertów rockowych i ekskluzywnych kolacjach jako menedżerów Próbowałem uzyskać zobowiązania na duże czeki z funduszy emerytalnych lub innych inwestorów instytucjonalnych.

Wariant delta – bardziej zakaźna wersja oryginalnego Coronavirusa – zmusi zmiany na tegorocznym wydarzeniu w Nowym Jorku, gdzie około 3000 zarejestrowało się po Scaramucci wysłane “Zapisz daty” kilka miesięcy temu.

“Naszym celem zawsze było wzmocnienie dużych, ważnych pomysłów i wspierało społeczność do rozwiązania wspólnych wyzwań” – powiedział Salamucci Reuters. “Po raz pierwszy przynosimy również sól do NYC, aby pomóc ostrzegać wysiłki rewitalizacyjne w mieście i chcą zademonstrować przywództwo, powracając do niektórych pozorów normalności przy zachowaniu bezpiecznego środowiska dla naszych uczestników”.

Założyciel kapitału SkyBridge stał się gwiazdą poza Wall Street Circles kilka lat temu, kiedy jego 11-dniowy statek jako dyrektor ds krytyka innych urzędników administracyjnych.

Podczas gdy wirus dokręcił ograniczenia dotyczące podróży i wydarzeń, a wielu międzynarodowych gości Salt będzie nieobecny, 2300 nadal planuje uczestniczyć osobiście, organizatorzy powiedzieli, zauważając wszystkich uczestników, muszą zostać zaszczepione.

“Będzie nastrój zarezerwowanego optymizmu, ale konferencja nie będzie miała tego samego błysku, że w Vegas” – powiedziała jedna osoba, która planuje uczestniczyć, ale pragnąc, aby nie zidentyfikować do strachu przed organizatorami alieniowymi i współpracownikami biznesowymi .

Od momentu założenia w 2009 r. Konferencja Salt była tym, kto ma Menedżerów Wall Street Fund, Bankers, Brokers, urzędników państwowych i celebrytów, w tym najlepszych sportowców i byłych szefów państw. Prawie co roku, które zgarnęli do Vegas, często na prywatnych samolotach.

Po pandemicznych przewijanych konferencji indywidualnych w 2020 r. Określono Scaramucci Przynieś swoje wydarzenie w stylu.

głównych głośników to Brooklyn Borough Prezydent Eric Adams, wiodący kandydat w wyścigu burmistrzowym Nowego Jorku, a także wybitni inwestorzy, takich jak Steven A. Cohen, Daniel Loeb, Ray Dalio, Marc Lasry i Mike Novogratz.

Agenda jest nabijana paneli na obrocie krypturrency, najlepsze pomysły w pandemii i geopolityce.

Istnieją jakieś prony.

Centrum Javits było witryną szczepienia masowego dla osób w dzielnicy Nowego Jorku od marca do lipca, a personel medyczny zarządzający ponad 600 000 zdjęć. Zazwyczaj gospodarze Mega-wydarzenia, takie jak Nowy Jork International Auto Show.

W przeszłości sól chwała występy przez najwyższe opaski, takie jak Maroon 5 i pociąg. Tegoroczny akt muzyczny jest chainsmokers, zauważyli za występy na imprezie w Hamptons, gdzie Coronavirus rozprzestrzenił się.

. Jeden głośnik będzie dawnym bossem Białego Domu Salamucci, generała Johna F. Kelly, który go strzelił. Oboje mają teraz bliski związek.

Tło nie zwilżało entuzjazmu z niektórych menedżerów funduszy hedgingowych, którzy chcą spotkać inwestorów, rozmawiają z rywalami i na ogół mają to, czego oczekują, będzie czasem zabawy.

“Cieszę się, że robią to” – powiedział Jason Mudrick, założyciel Mudrick Capital Management, dodając “Jest krokiem we właściwym kierunku. Musimy wrócić do rzeczy jak najlepiej jak to możliwe”.

.