Salesforce Goins AS Firma Podnosi prowadzenie przez Pipranks

Salesforce Goins AS Firma Podnosi prowadzenie przez Pipranks

Salesforce Goins AS Firma Podnosi prowadzenie przez Pipranks

© Reuters. Salesforce Goins AS Company Hikes Guidance

opartych na chmurze oprogramowania biznesowego Titan Salesforce (NYSE: CRM) przyniósł w czwartek.

Największy powód najnowszych zysków? Ulepszone wskazówki, aw świetnym czasie dla niego. Z rynkiem, który staje się coraz bardziej podatny na systemy oparte na chmurze, narzędzia takie jak te oferty Salesforce zapewniają coraz cenniejsze. Oznacza mnie na salesforce ogólnie i jestem daleko od samego siebie.

zapasów Salesforce miały dziki rok. Cena akcji Spółki miała przybliża się do 200 dolarów, a wysokości prawie 280 USD za akcję. (Patrz Wykresy akcji Salesforce na TipRanks)

Najnowsze wiadomości ładnie podawane są ładnie dawać salesforce kolejne w górę. Pierwotnie firma przewiduje przychody w wysokości 26,2 mld USD i 26,3 mld USD za rok obrotowy 2022. Zmienione szacunki szukają firmy, aby teraz wyprodukować przychody między 26,3 mld USD i 26,4 mld USD. Uptick nie jest dokładnie dużym, ale biorąc pod uwagę liczby, to wciąż dźwiękowy wynik.

Wall Street’s BERAT

Wall Street Consensus Analiza połączeń Salesforce Silne Kup, na podstawie 31 kupów, a sześć trzyma. Średni cenny cel CRM w wysokości 317,34 USD oznacza potencjał do góry 11%.

rosnący rynek oparty na chmurze

Jeśli 2020 nauczył nas wszystkich, jest to, jak absolutnie ważna jest obecność online. Obecność online ma kluczowe znaczenie, czy sprzedaje klientom lub łączeniu pracowników.

2020 udowodnił, że telekomunikacja może pracować, pomimo komentarzy wysokiej klasy, takich jak Marissa Mayer. W rzeczywistości 2020 uczyniło go obficie, że firmy mogą przetrwać, nawet rozwijać, z sortowniami, które nigdy nie widzą biura.

Właściwe telekomulementacja, ale ma tendencję do lepszej pracy z odpowiednimi narzędziami. To jest przesłanka Salesforce Obecnie jazda na chwałę inwestora. Wrzuć w rosnące zainteresowanie narzędziami, takimi jak automatyzacja i sztuczna inteligencja w pracy, a wynik końcowy jest rynkiem, który potrzebuje więcej o tym, co oferuje salesforce.

Lepsze jeszcze Salesforce rozszerza swój łupek ofiar. Niedawny zakup luzu z pewnością nie boli sprawy, ponieważ duża część siły roboczej zwróciła się do luzu, aby się spotkać.

Oferowanie nowych i poprawy narzędzi pomaga w utrzymaniu umysłu Salesforce z klientami i pomaga zapewnić, że klienci znajdują nowe powody, by wrócić i kupować od salesforce.

Podsumowanie Widoki

Akcje Salesforce są teraz drogie. Posiada również bazę klientów, która obecnie doświadczyła, pierwszej ręki, jak kluczowe systemy Salesforce pozostają w biznesie, jeśli kiedykolwiek wrócą.

Nawet bez pandemii, aby utrzymać zdalne poruszanie się, Firmy będą twardsze, aby zaprzeczyć swoim pracownikom dostęp do działań zdalnych.

z solidną propozycją za nim, a lepsze wyniki, które mogą podążać, wejście na salesforce może teraz wejść na rosnącą tendencję pracy.

Ujawnienie: W momencie publikacji Steve Anderson nie miał stanowiska w żadnej z papierów wartościowych wymienionych w niniejszym artykule.

Zastrzeżenie: Informacje zawarte w tym artykule reprezentują tylko poglądy i opinię tylko pisarza, a nie poglądy lub opinii Pipranków lub jego podmiotów stowarzyszonych oraz powinny być rozpatrywane wyłącznie w celach informacyjnych. Tiprans nie gwarancje na temat kompletności, dokładności lub niezawodności takich informacji. Należy niciel w tym artykule, należy podjąć jako zalecenie lub zasypianie na zakup lub sprzedaż papierów wartościowych. Nic w artykule nie stanowi porady prawnej, zawodowej, inwestycyjnej i / lub finansowej i / lub uwzględnia konkretne potrzeby i / lub wymagania jednostki, ani żadne informacje w artykule stanowią kompleksowe lub pełne oświadczenie o sprawach lub omawianych w nim przedmiotu. Tipranks i jego partnerzy zrzekają się wszelkiej odpowiedzialności lub odpowiedzialności w odniesieniu do treści artykułu, a wszelkie działania podjęte na podstawie informacji w artykule jest na własne i jedyne ryzyko. Link do niniejszego artykułu nie stanowi zatwierdzenia lub zalecenia przez Tipranks lub jego podmioty stowarzyszone. Wcześniejsze wyniki nie wskazują na przyszłe wyniki, ceny lub wydajność.

.