Sądowi Sądowi U.

Sądowi Sądowi U.

Sądowi Sądowi U.

© Reuters. Plik Photo: Pracownik budowlany idzie przez West Front w Stanach Zjednoczonych Sąd Najwyższy na Capitol Hill w Waszyngtonie, US, 24 czerwca 2021. Reuters / Tom Brenner

przez Stephanie Kelly

(Reuters) – Sąd Najwyższy w USA w poniedziałek Odwrócił ofertę grupy branżowej o ożywienie decyzji dokonanej przez Agencję Ochrony Środowiska w ramach byłego prezydenta Donalda Trumpa, aby umożliwić rozszerzoną sprzedaż benzyny, która ma wyższą mieszankę etanolową, zwaną E15.

Działanie sędziów rozpatrywali cios dla przemysłu etanolowego, który chce zwiększyć sprzedaż i dostęp do E15. Energia wzrostowa, grupa branżowa biopaliwa, która złożyła petycję z prośbą o sprawę sprawdzania sprawozdania do przeglądu orzeczenia niższego Trybunału opuszcza politykę Administracji Trumpa E15, wyraziła rozczarowanie w decyzji Sądu Najwyższego.

“Energia wzrostu będzie nadal zbadać cały potencjał Dochaty, aby uzyskać nieskrępowany dostęp do E15, “Emily Skocz, dyrektor generalny Grupy, powiedział w oświadczeniu.

EPA w 2019 r. Rozszerzył zwolnienie, które pozwoliło na sprzedaż E15 e15, skutecznie podnosząc ograniczenia latem. rządząc w a Pozew wniesiony przez grupę handlową ropą ropą naftowej kwestionującej politykę, USA Sąd Apelacyjny w dzielnicy Columbia Obwód ubiegłego roku uznał, że Agencja przekroczyła swój autorytet.