S & P 500 Zrywa 2-tygodniowe przegrane smugi jako cyklice jeżdżą wyżej przez Investing.com

S & P 500 Zrywa 2-tygodniowe przegrane smugi jako cyklice jeżdżą wyżej przez Investing.com

© Reuters.

przez Yasin Ebrahim

Investing.com – S & P 500 zatrzasnął dwustronnie tracąc piątek piątku, ponieważ szerszy rynek stanowił straty wczesnego tygodnia, oparte na sektorach cyklicznych wśród odnowionych zakładów na handel reflacyjny.

S & P 500 Rose 0,15%, średnia przemysłowa Dow Jones zyskała 0,10% lub 33 punkty, NASDAQ poślizgnął 0,03%.

cyklicznych sektorów powraca na popyt, ponieważ inwestorzy odnawiają zakłady na handel odbijający – zasoby, które poruszają się w tandemie z wzrostem ekonomicznym, inflacją i dniem skarbowym – po wspinaczce w plachsowych rentowności. 10-letnia wydajność wzrosła do 1,45% po raz pierwszy od początku lipca.

“Handel odbijający jest odzwierciedlenie, ponieważ 10-letnia rentowności przełamują część początkową oporność”, powiedział Mark Luschini, główny strateg inwestycyjny w Janney Montgomery Scott w notatce. “Małe czapki, zasoby wartościowe i banki / finanse … Kontynuuj Aby być zasilanym silną korelacją do trendów na skarbach. “

Rising rentowności – wspierane przez oczekiwania dla ściślejszej rezerwy federalnej Polityka pieniężna – stacowała obawy o gospodarce w czasie, gdy obawy dotyczące chińskiego dewelopera nieruchomości Evergrande nadal pozostaje . Evergrande miała złożyć 84 milionów dolarów w płatnościach kuponów w czwartek, ale obligacje nadal czekają na nim.

“Skup się na 10-letnim Skarbu Państwa … To kluczowy wskaźnik globalnej gospodarki, która ma się dobrze,” Darren Schuura, Prezes Asymetrycznych ETF powiedział Investing.com wcześniej w tym tygodniu. “Dłuższe, potrzebujemy wzmocnienia światowego wzrostu PKB, aby utrzymać rajd [w akcjach].

energii i finansów była największymi zyskami w dniu, z tym drugim korzystaniem z ciągłego ruchu wyższego w akcjach bankowych.

Lincoln National (NYSE: LNC), Raymond James Financial (NYSE: RJF), Truist CORP FINANSOWY (NYSE: TFC) wzrosły ponad 1%

w Tech, Facebook (Nasdaq: FB) nadal odzyskując straty z wcześniejszego tygodnia, pomagając szerszym sektorze technicznym spacjonował niektóre z jego strat.

ROKU (NASDAQ: ROKU) Wślizgnął się o 4% po studniach Fargo obniżyć firmę do równej wagi przed nadwagą, i obniżyć cel ceny do zapasu do 350 USD od 488 $, powołując się na oczekiwania za wolniejszy wzrost przychodów przed nami.

NIKE (NYSE: NKE) Wytnij prognozę przychodów Wśród Trwających zagadnienia łańcucha dostaw, które doprowadziły do ​​podatkowego przychodów z pierwszego kwartału, wysyłając akcje Olbrzyma Sportswear w dół 6%.

Wciąż, niektórzy na Wall Street wierzą, że spadek w Nike jest możliwością kupowania.

“Oczekujemy, że problemy z łańcuchem dostaw, aby udowodnić i polecić Klienci korzystają z jakiegokolwiek związanego z bliższej słabości cenie akcji jako możliwość zakupu”, powiedział Oppenheimer w notatce.

. W innych wiadomościach zapasy związane z kryptokurczeriące zostały zranione przez dalsze krakowanie na Crypto w Chinach.

Chin Bank Centralny uznał wszystkie czynności waluty cyfrowej nielegalne i ślubowały złamanie na rynku.

rynków robinów (NASDAQ: kaptur), Coinbase (NASDAQ: Moneta), Maraton Digital (NASDAQ: Mara) znajdowała się na czerwono.

.