S & P 500 zamienia negatywne jako pierwsze U.S. Omicron Case Wyzwala się niepewność przez Investing.com

S & P 500 zamienia negatywne jako pierwsze U.S. Omicron Case Wyzwala się niepewność przez Investing.com

S & P 500 zamienia negatywne jako pierwsze U.S. Omicron Case Wyzwala się niepewność przez Investing.com

© Reuters.

przez Yasin Ebrahim

Investing.com – S & P 500 obrócił się ujemną środę, ponieważ nastroje inwestorskie zostało zakrywane przez świeże obawy o wariantowi Coronavirusa Omicron po Wariantowi U.S.

S & P 500 spadł 0,26% i miał ponad 1% wyższy wewnątrz. Średnia przemysłowa Dow Jones spadła o 0,43% lub 148 punktów, a NASDAQ poślizgnął 1,1%.

Urzędnicy zdrowotnych U. Wiadomość wywołała atutowa niepewność, z wskaźnikiem zmienności CBOE lub tak zwanym indeksem strachu obracającym pozytywnym, wyzwalając falę sprzedaży na szerszym rynku i przesunięto pozytywne dane rynku pracy.

Prywatnych płac wzrosła o 534 000 listopada, mniej niż 570 000 w październiku, ale przed oczekiwaniami na 525 000.

. Lepsze niż oczekiwano dane dotyczące pracy przychodzą zaledwie kilka dni przed miesięcznymi marnotrawnymi płacami należnymi w piątek i wzmocniały oczekiwania dla Rezerwy Federalnej, aby zwiększyć tempo zwężania wiązania.

W drugim dniu świadectwu na wzgórzu Kapitolu, krzesło Feder Jerome Powell nadal powtarza, że ​​przyspieszenie Taper of Bond Kupa będzie w porządku obrad na grudniowym posiedzeniu, ale dodał, że nie było powodu, aby szybciej był destrukcyjny na rynki.

mediów, typowo obronnego rogu rynku, był jednym z niewielu sektorów na zielono.

AES Corporation (NYSE: AES), Allant Energy (NASDAQ: LNT), WEC Energy (NYSE: WEC) byli jednym z największych zysk.

W innym zwiększeniu narzędzi, które służą również pełnomocnikowi obligacji, rentowności skarbowe zrealizowały niektóre zyski po ich przeparzeniu Intraday, z 10-letnimi rentowności Skarbu USA zmniejszone poniżej 1,5%.

. Zapasy dotyczące opieki zdrowotnej zostały popychane wyższe przez ponad 8% przepięcia w farmaceutykach wierzchołkowych (NASDAQ: VRTX) po tym, jak firma farmaceutyczna zgłosiła pozytywną aktualizację ze swojej centralnej stwardnienia skaleroza ogniskowego.

Moderna (NASDAQ: MRNA), Tymczasem osunął ponad 11% po utratę odwołania od orzeczenia sądowego na patenty – stosowane w tworzeniu jego szczepionki COVID-19 – posiadane przez arbutus biofarmy (NASDAQ: ABUS). Arbutus wzbudził 36%, ale był dobrze z jego sesji.

Energy, Exxon Mobil (NYSE: XOM) był skupienia po głównej prognozowaniu oleju podwojenie zarobków i przepływów pieniężnych o 2027 pośród planów niższych wydatków kapitałowych.

w technologii, jabłko (NASDAQ: AAPL) wymazywał swoje zyski zszczelniające, ponieważ szerszy rynek odwrócony. Olbrzym Tech wynosił ponad 1% INTRADAY, ponieważ niektóre na Wall Street podkreślono poprawę oznak poprawy ciśnienia łańcucha dostaw, które mogłyby pomóc w rolce Technika jego najnowsza linia iPhone’a.

Cytując oznaki ulepszonych czasów oczekiwania na iPhone’a, UBS prognozuje jabłko sprzedaży 80 milionów iPhone w grudniu kwartał, w porównaniu z 82 milionami w zeszłym roku.

Twitter (NYSE: TWTR), Tymczasem spadł ponad 2%, nawet gdy Catzy Drewno ujawniło, że Arka nabyła 1,1 mln akcji Spółki Media Social we wtorek, pośród optymizmu na temat przyszłości Spółki pod kierownictwem nowego dyrektora naczelnego Parag agrawal.

.