S & P 500 wspina się z powrotem jako Bulls Snap Up Improads Avesting.com

S & P 500 wspina się z powrotem jako Bulls Snap Up Improads Avesting.com

S & P 500 wspina się z powrotem jako Bulls Snap Up Improads Avesting.com

© Reuters.

przez Yasin Ebrahim

Investing.com – S & P 500 odbił czwartek, ponieważ handlowcy załadowali władzy na wysunięte akcje po szerszej trasie Roślinę na dzień wcześniej po tym, jak USA potwierdził swój pierwszy przypadek wariantu OMICRON COVID-19.

S & P 500 Rose 1,4%, średnia przemysłowa Dow Jones zyskała 1,82% lub 619 punktów, NASDAQ dodał 0,83%. a Russell 2000 wzrosła o 2,5%

“Wczoraj niedźwiedzi, popycha ponownie akcje na terytorium na wyproczu i ustawia nas na kolejny silny wysiłek rajdu” – powiedział Janney Montgomery Scott w notatce. Ale istnieje “prawdopodobnie (nadal) więcej do Idź do tej aktualnej korekty rynkowej. ”

finansowych przewyższyło szerszy rynek, prowadzony przez zasoby bankowe, ponieważ rentowności skarbowe wzrosły po niektórych na Wall Street sugerował, że potencjalnie bardziej zaraźliwy wariant omicron mógł przyspieszyć koniec pandemii i Ostatecznie powoduje, że krzywa rentowności do steepenu

“, jeżeli rynek przewidywał, że scenariusz – Omicron może być katalizatorem do steepeningu (nie spłaszczania) krzywej plastyczności, obrót od wzrostu do wartości, selfoff w beneficjentach COVID i blokady i rajd w ponownym otwarciu Tematy, “Główny Globalny Strategista Marko Kołanovic i Quant Strategist Bram Kaplan napisał w notatce dla klientów.

Banków regionalnych, w tym piątą trzecią (NASDAQ: Fitb), ludzie zjednoczone (NASDAQ: PBCT) i SVB Financial (Nasdaq: SIVB) byli wśród największych zysków w finansach, wsadziły ponad 4%.

Przemysł przemysłowych pomogło również odbicie w zasobach lotniczym, prowadzonym przez Boeing CO (NYSE: BA) po Chinach oczyszczono producenta samolotów 737 max, aby powrócić do nieba Czwartek. 737 Max wrócił do służby w Chinach po uziemieniu przez ponad dwa lata po dwóch śmiertelnych wypadkach.

Delta Air Linie (NYSE: DAL), Alaska Air (NYSE: Alk), a United Airlines Holdings Inc (NASDAQ: UAL) były również ostro wyższe.

zapasów energetycznych został wzmocniony przez rosnące ceny ropy po OPEC i jego sojusznikom postanowili trzymać się obecnego planu podnoszenia oleju o 400 000 baryłek dziennie w styczniu.

w technologii, jabłko (NASDAQ: AAPL) Partowała pewne straty po tym, jak Tech Giant ostrzegał niektórych dostawców chipów słabszych zapotrzebowania na najnowsze iPhone’a, Bloomberg zgłoszono.

NVIDIA (NASDAQ: NVDA) zakończyła się wyższa pomimo utraty pary po federalnej komisji handlowej pozwoliło zablokować 40 miliardów dolarów za akwizycję Ramię w wysokości 40 miliardów dolarów z Softbank, powołującym obawami antymonopolowymi.

W sprawie frontu ekonomicznego, lepsza niż oczekiwana tygodniowa bezroboła twierdzi, że dane podnoszone optymizm na odzyskanie rynku pracy przed godzinami pracy piątkowej.

Departament Pracy zgłosił, że złożył 222 000 osób Ubezpieczenie bezrobocia, zakłopotane oczekiwania ekonomistów na 18 000 wzrostów.

Raport zadań Blowout może jednak dać siłę Rezerwy Federalnej do wędrówek wskaźnikowych i inwestorów spooków.

“Jeśli numery pracy są lepsze niż oczekiwano, wskazując na super mocną gospodarkę, która mogłaby spookowi inwestorów, ponieważ wskazuje na to, że federalny przewodniczący Rezerwy Jerome Powell musi być znacznie bardziej agresywny niż pomyślał:” Eric Diton, Prezydent i dyrektor zarządzający w Bogackim Alliance powiedział inwestycje w rozmowie wcześniej w tym tygodniu. “Ale coś w kolejce lub nawet na silnej stronie byłaby w porządku”. Oczekuje się, że spodziewane są

spłaty bezfarmowych wzrosły o 560 000 w listopadzie, a stopa bezrobocia oczekuje się spadła do 4,4%.

.