S & P 500 w dwutygodniowym zwycięstwie wygranej jako Amazon Rally trzyma Tech Revival żywy przez Investing.com

S & P 500 w dwutygodniowym zwycięstwie wygranej jako Amazon Rally trzyma Tech Revival żywy przez Investing.com

S & P 500 w dwutygodniowym zwycięstwie wygranej jako Amazon Rally trzyma Tech Revival żywy przez Investing.com

© Reuters.

przez Yasin Ebrahim

Investing.com – S & P 500 nabrzeżnił dwustronnie wygrany Smegreak Piątek jako Swashbuckling Amazon zyskuje technologicznie z sprzęgła rozpaczy po zaskakująco silnych raportach zatrudnienia wysłał trening Skarbu Państwa na wysokościach wieloletnich.

S & P 500 Rose 0,5%, średnia przemysłowa Dow Jones spadła o 0,06% lub 21 punktów, NASDAQ zebrał 1,3%.

Gospodarka U.S. Stworzyła 467 000 miejsc pracy w zeszłym miesiącu, znacznie powyżej oczekiwań na 150 000, prowadzonych przez zyski z pracy w sektorze rekreacyjnym i hotelarskim, które zakazywały oczekiwania, że ​​wpływ OMICRON ważyłby na branżę usługową.

średnie zarobki godzinowe wzrosły o lepsze niż oczekiwano 0,7% na miesiąc, podczas gdy stopa bezrobocia zaznacza się wyższa do 4%.

U.S. Rentowności wzrosły o oczekiwaniach na bardziej agresywne działanie Fed, dzięki 10-letnim skaczem wydajności powyżej 1,9% po raz pierwszy w ponad dwóch latach.

Tech wspiął się z wczesnego kłopotów na tle rosnących stawek, ponieważ silne kwartalne zarobki z Amazon odrestaurowało sentyment na wzrost nieco po zanurzeniu Meta Dniem wcześniej.

Amazon (NASDAQ: AMZN) Zgromadziłem ponad 13%, nagradzanie rekordu na największą jednodniową zysku Cap, zgodnie z lepszymi niż oczekiwano wyników czwartego kwartału i wyników fiskalnych fiskalnych.

Większość rytmu zarobków była prowadzona przez zyski ze strony Rivian Spółki, ale lepiej niż obawiali się wytycznych Q1 i przeniesienie do wędrówki rocznej ceny Prime Subskrypcji U.S.

“Rentowność Amazon powinna rozszerzyć, ponieważ rośnie opex wolniej niż przychody. Usługi internetowe Amazon, realizacja Amazon, a reklamy powinny prowadzić stałą ekspansję marginesową, z głównym członkostwem Wzrost przychodów detalicznych – powiedział Wedbush w notatce.

Inne zapasy megacap, w tym alfabet (NASDAQ: Googl), Meta Platformy (NASDAQ: FB) i Apple (NASDAQ: AAPL) wycofane z dnia w dniu, aby zakończyć mieszane. Meta Platformy straciły około 250 miliardów dolarów w czapce na rynku po pogłębieniu 26% w czwartek.

Snap (NYSE: Snap), w międzyczasie podskoczył 58% po wyników kwartalnych, które znalazły oczekiwania,

dzikich huśtawek na rynkach niedawno, jednak będzie kontynuowany, i prawdopodobnie ustanawia Rocky Road na kilka tygodni, aż tam jest bardziej pewność co do ścieżki inflacji i planu Fed do zaostrzenia polityki pieniężnej.

“Zmienność ogólnie oznacza rynki niedźwiedzia … fakt, że widzieliśmy kolec w zmienności nie wróży do ogólnych rynków”, Darren Schuurla, dyrektor generalny asymetrycznych ETF powiedział w rozmowie z Investing.com w piątek. Zmienność jest ustawić, aby kontynuować do “niektórych tych innych czynników, przede wszystkim karmione i inflacji, osiedlają się. ”

Pozycjonowanie portfela byłoby najlepiej obsługiwać przez firmy “, które są w stanie przekazać wzrost cen, aby zachować swoje marginesy i rozwijają górne linie”, dodał Schurenda.

inflacji nastąpi w przyszłym tygodniu, gdy oczekuje się, że dane pokazują tempo rdzenia cen konsumpcyjnych, co wyklucza żywność i energię, spowolniona w styczniu.

“[b] Efekty ASE będą pchać wskaźniki wzrostu Y / Y wyższe przez lutego, ale comiesięczne wzrosty mogą zacząć zwalniać już w przyszłym tygodniu” – powiedziało jefferie w notatce.

.