S & P 500 Slumps, Bulls Scatter po Signals Powell Faster Taper przez Investing.com

S & P 500 Slumps, Bulls Scatter po Signals Powell Faster Taper przez Investing.com

S & P 500 Slumps, Bulls Scatter po Signals Powell Faster Taper przez Investing.com

© Reuters.

przez Yasin Ebrahim

Investing.com – S & P 500 osudziły się wtorek, po tym, jak Federalny przewodniczący Rezerwy Jerome Powell zasygnalizował bardziej agresywne podejście do zakupów obligacji skalistej w czasie, gdy obawy dotyczące nowego wariantu Omicron pozostały front i centrum.

S & P 500 spadło o 1,9%. Średnia przemysłowa Dow Jones spadła o 1,9% lub 652 punktów, NASDAQ spadła o 1,6%.

“Gospodarka jest bardzo silna, a presje inflacyjne są wysokie, a zatem należy więc uważać za rozważenie zawijania stożka naszych zakupów aktywów, które faktycznie ogłosiliśmy na listopadowym posiedzeniu, być może kilka miesięcy prędzej,” Powell Powiedział w świadectwie przed komitetem bankowym Senatu.

w znaku, że podwyższona inflacja może być trwał dłużej niż oczekiwano, Powell przyznał, że był “dobry czas na emeryturę, że słowo [przejściowe]”.

. Niektórzy jednak z zadowoleniem przyjęła zmianę tonu z inflacji od głównego szefa karmionego i opowiadali się za szybszym stożkiem w następstwie gwałtownego wzrostu inflacji i silnego konsumenta.

“Myślę, że jest zdrowy, że powell uznaje, że inflacja jest prawdziwa, to nie tylko nadchodzi i idzie, ale częścią tkaniny Gospodarki Gospodarki teraz,” Eric Diton, dyrektor prezydenta i zarządzający Dyrektorem Bogackim Alliance opowiedziały. com w wywiadzie we wtorek.

“Fed powinien stuknąć [szybciej], podrapałem moją głowę, dlaczego kupują bieżącą ilość obligacji co miesiąc, gdy widzimy inflację, silne zarobki i bardzo silny popyt konsumentów “dodał Drop: “W szczepionce w skuteku w stosunku do wariantu Omicron.

Regeneron (NASDAQ: Regn) również dodano do obaw dotyczących wpływu wirusa po powiedzeniu leków przeciwciała COVID-19 może być mniej skuteczny w stosunku do nowego wariantu. Jego akcje spadły ponad 2%.

Usługi komunikacyjne były jednym z największych deklaratorów, z odkryciem (NASDAQ: DISCA), naczynia i Twitter (NYSE: TWTR) prowadzący do minusu.

Twitter Inc (NYSE: TWTR) spadł o 4%, ponieważ obrót analityków na Wall Street zareagował negatywnie do wiadomości, że Jack Dorsey wszedł jako dyrektor generalny firmy Social Media.

“Uważamy, że inwestorzy spodziewali się lub licząc na zewnętrznym kandydata do przejęcia … [z] Doświadczenie, które pomogą mu osiągnąć wzrost wzroście użytkownika i celów przychodów, z naciskiem na ulepszenie technologii Ad Tech,” Wedbush powiedział w notatce Wytnij cel cena na Twitterze do 52 USD od 69 USD.

Energia Kontynuowałem śledzić ceny ropy na świeże obawy dotyczące wpływu nowego wariantu Covid na popyt podróży prawdopodobnie zmusić OPEC i sojusznicy do opóźnienia planów zwiększenia produkcji na spotkaniu w czwartek.

OPEC + potwierdzający swój plan zwiększenia produkcji jest “praktycznie niewyobrażalny z uwagi na najnowsze zmiany rynkowe” – powiedział Commerzbank w nocie

“, jakiejkolwiek takiej decyzji wywierałby dalsze presję na ceny ropy w obecnym środowisku rynkowym, który nie jest prawdopodobnie w interesie członków OPEC +. ”

Tech przewyższony w stosunku do innych sektorów, zaledwie 1%, opierane przez 3% wzrost jabłek (NASDAQ: AAPL).

W innych informacjach technicznych, Meta Platformy (NASDAQ: FB) zakończył się niższy po U.K. Konkurs Watchdog opowiedział Olbrzymie Social Media Olbrzyma musi sprzedać platformę dzielącej GIF GIPHY po zakończeniu, że nabycie zmniejszyłoby się Konkurencja między platformami mediów społecznościowych.

“Byliśmy spóźnionych do korekty, ale jestem nabywcy w niej, ponieważ pullback może otworzyć możliwości zbioru straty podatkowego, a także możliwości lepszych punktów wejścia w akcje”, dodał Diton.