S & P 500 Off Uple As Tech Sprzedaż Własny Pomimo zakładów Hike Wschodzące przez Investing.com

S & P 500 Off Uple As Tech Sprzedaż Własny Pomimo zakładów Hike Wschodzące przez Investing.com

S & P 500 Off Uple As Tech Sprzedaż Własny Pomimo zakładów Hike Wschodzące przez Investing.com

© Reuters.

przez Yasin Ebrahim

Investing.com – S & P 500 odbił się od poniedziałku, ponieważ sprzedaż w technologii złagodził po ciężkim śróddziesiątce sprzedaży wśród rosnących oczekiwań na szybsze tempo zacieśnienia polityki pieniężnej z rezerwy federalnej.

S & P 500 spadł o 1%, średnia przemysłowa Dow Jones ściśnięta 0,9% lub 340 punktów, NASDAQ utracił 1,3%.

technicznie spacjonowało pewne straty intradaya po rozpoczęciu dnia z tyłu następujące oczekiwania na bardziej agresywne tempo podwyższenia stóp, wroga zapasów wzrostu. Goldman Sachs uniósł prognozę wędrówek Fed w tym roku do czterech wędrówek w tym roku w porównaniu z wcześniejszymi szacunkami trzech wędrówek.

Wskazując na “Dalejący luz na rynku pracy i” Ryzyko inflacji do noszenia “Główny ekonomista Goldmana Jana Handziusa powiedziała, że ​​Bank kontynuuje” widzieć wędrówki w marcu, czerwiec i wrześniu, a teraz dodał wędrówkę w grudniu na całkowitą z czterech w 2022. ”

Outlook wskaźnika stawki przychodzi tylko dniem wyposażenia prezesa Fed Herome’a ​​potwierdzającego Powell w wtorku, gdy wódz Fed może zaoferować świeże wskazówki na temat polityki pieniężnej.

Meta Platformy (NASDAQ: FB), dawniej znać jako Facebook, prowadził morze czerwonego w technologii, spadając ponad 2%. Amazon (NASDAQ: AMZN), Apple (NASDAQ: AAPL) i Microsoft (NASDAQ: MSFT) również straty pielęgniarskie. Alfabet (NASDAQ: Googl) Gryzało tendencję do handlu płasko.

zapasów półprzewodnikowych znacznie ważyły ​​się na szerszym sektorze technicznym, z ASML (NASDAQ: ASML), Marvell (NASDAQ: MRVL) i półprzewodnik Lattice (NASDAQ: LSCC) wśród największych deklaratorów.

Bardziej cykliczne lub wartościowe obszary rynku, w tym energetycznie i finanse, które mają tendencję do pełnienia dobrze w rosnącej środowisku stopy procentowej, zostały przewyższające szerszy rynek.

“[t] najtańsze zapasy mają tendencję do przewyższania najdroższych zapasów, gdy stawki odsetkowe rosną. Dziś energia i finanse pozostają dobrze reprezentowane na liście najtańszych nazw, podczas gdy technologia pozostaje dobrze reprezentowana na liście najdroższych nazw, “{RBC powiedział w notatce}}.

“[W] e Pomyśl o przewyższaniu handlu wartości / cyklicznym nie jest jeszcze gotowy”, dodano.

finansowych wzrosło o około 0,9%, z głównymi bankami Wall Street Banks Handling tuż poniżej Flatline przed kwartalnym sezonem zarobkowym , który tracą się w piątek.

JPMorgan (NYSE: JPM), Citigroup (NYSE: C) i Wells Fargo (NYSE: WFC) Zgłoś zarobki w piątek.

Lululemon Athleticka (NASDAQ: LULU), W międzyczasie ostrzegał, że czwarty wykonane wyniki doznałyby uderzenia z wpływu wariantu COVID-19. Od 3,25 USD do 3,32 USD, z przychodami, spodziewając się również w ramach przedziału prowadzonego w wysokości 2,13 mld USD do 2,17 mld USD.

W branży Dokonania, Zynga (NASDAQ: ZGA) zgodził się zostać nabyty przez ekspres do gry wideo Wea-Two (NASDAQ: TTWO) Interactive w ofercie o wartości 12,7 mld USD, wysyłając swoje udziały więcej niż 42%. Wziąć dwa 15%.

“Przewidaliśmy silny początek roku dla wartości / cyklicznych, a następnie obrotowe z powrotem do wzrostu / świeckiego później w roku” – powiedział RBC “. W wartości / cyklice nie jest jeszcze gotowe. ”

.