Ropa naftowa wzrosła wyższa; OPEC + widziałem przyklejanie planu dostaw przez Investing.com

Ropa naftowa wzrosła wyższa; OPEC + widziałem przyklejanie planu dostaw przez Investing.com

Ropa naftowa wzrosła wyższa; OPEC + widziałem przyklejanie planu dostaw przez Investing.com

© Reuters. Przez Piotra Pielęgniarka

Investing.com – ceny ropy naftowe wzrosły w czwartek, z handlowców oczekujących OPEC + do kontynuowania stopniowo rosnącej podaż na rynku globalnym później w sesji pomimo rosnącej presji.

do 8:20 AM ET (1320 GMT), Surowe futures U.

Is. Benzynowe futures RBOB RBOB wzrosły o 3,1% za 2,4108 USD A Galon.

Oczekuje się, że organizacja krajów eksportujących ropy naftowej i ich sojuszników, w tym Rosja, grupa o nazwie OPEC +, pozostanie na uprzednio uzgodnione, aby dodać 400 000 baryłek na dzień dostaw w grudniu. Przychodzi to pomimo połączeń ze Stanów Zjednoczonych, największy konsument na świecie, między innymi, aby zwiększyć produkcję w celu schłodzenia podwyższonych poziomów cen.

Umowa NYMEX trafiła do siedmioletniego w zeszłym tygodniu, podczas gdy umowa Brent wspiął się do trzech lat szczyt.

“Spójrz na ceny ropy” – powiedział Biden Reporterzy na konferencji informacyjnej na szczycie klimatu Narodów Zjednoczonych w Glasgow, Szkocji, we wtorek. Koszty paliwa są wysokie ze względu na “odmowa Rosji lub OPEC narodów, aby pompa więcej olej.”

Jednakże, kilku producentów, w tym De Facto OPEC + LEADER Arabii Arabii Saudyjskiej, już oddalił wezwania do zwiększenia produkcji, powołując się na ryzyko na żądanie z trwających epidemii wirusów.

“Inny niż potencjał rynku powrotu do nadwyżki w przyszłym roku, pozostałe czynnik powstrzymujący Grupę jest niepewność, jeśli i gdy irańska podaż mogła powrócić do rynku” – wspomniane analitycy w ing, w notatce.

Iran i Zachodnie uprawnienia uzgodniły w środę, aby wznowić rozmowy z 29 listopada, aby ożywić umowę 2015 w programie jądrowym Iranu, co może spowodować, że w Stanach Zjednoczonych kończących sankcje, które ograniczyły eksport ropy naftowej Perski Gulf.

gdzie indziej, Weekly surowe dane inwentaryzacji z administracji informacyjno-energetycznego USA, wydana środa, wykazywała większą niż oczekiwaną opracowanie 3,3 miliona beczek na tydzień do 29 października, rośnie za piąty tydzień w sześciu. Sugeruje to, że wysokie ceny benzyny mają wpływ na prymczasowe popyt USA.

.