Ropa naftowa wyższa; Silny ton w następstwie OPEC + Decyzja kontynuuje przez Investing.com

Ropa naftowa wyższa; Silny ton w następstwie OPEC + Decyzja kontynuuje przez Investing.com

Ropa naftowa wyższa; Silny ton w następstwie OPEC + Decyzja kontynuuje przez Investing.com

© Reuters by Peter Pielęgniarka

Investing.com – Ceny ropy objęte większym wtoczym wtorek, dodając do zysków poprzednich sesji po grupie najlepszych producentów postanowił przed zwiększeniem wyjścia więcej niż wcześniej wskazany, nawet gdy popyt odzyskuje od uderzeń indukowanego pandemią .

o 9 am Et (1300 GMT), Surowe futures USA wzrosły o 1,6% za 78,80 USD za baryłkę, podczas gdy Brent Futures wzrosły o 1,7% przy 82,62 USD za baryłkę.

Oba kontrakty zyskały ponad 2% w poniedziałek, z WTI uderzając w siedmioletni wysoki i brent osiągający trzyletni szczyt.

U.. Benzynowe futures RBOB RBOB wzrosły o 1,7% przy 2,3481 USD.

Organizacja krajów eksportujących naftowych i jego sojuszników, w tym Rosja, grupa znana jako OPEC +, zdecydowała się w poniedziałek, aby trzymać się planowanej produkcji wzrostu 400 000 baryłek dziennie każdego miesiąca do przynajmniej 20282 r. Do fazy 5,8 mln BPD istniejącej produkcji kawałki.

Ciśnienie umieszczone w grupie przez upodobania U.S. i Indie, największych i trzecich największych konsumentów energii we świecie odpowiednio, aby zwiększyć produkcję, aby uniknąć dławienia wzrostu. Jednakże OPEC + był jednak zaniepokojony, że czwarta globalna fala zakażeń Covid-19 mogłaby uderzyć w odzyskanie zapotrzebowania, Reuters zgłosił, powołując źródło. Powiedział, że Global Covid sprawy uderzyły w najniższy poziom w prawie dwa miesiące w poniedziałek, według danych Uniwersytetów Johns Hopkins.

“Jednym z głównych racjonalnych do stałego przebiegu działania dla OPEC + może być, że ceny ropy naftowej nie wzrosły tak samo jak gaz ziemny lub węgiel w ostatnich miesiącach i zapotrzebowanie na wyciek z gazu ziemnego / węgla do ropy naftowej może być raczej ograniczona “- powiedział analitycy w ing, w notatce.

Debata o działaniu OPEC + zwiększy bardziej zainteresowanie amerykańskimi Danymi Sque Stockpiles z American Petroleum Institute, należne o 16:30 et.

finansowane przez branżę Ciało zgłosiło wzrost o ponad 4 miliony baryłek ropy naftowej w zapasach ropy naftowej USA w zeszłym tygodniu na tydzień kończący się 24 września, pierwszy spadek tygodniowy za dwa miesiące.

.