Ropa naftowa wyższa; OPEC UWAGA Udowodniono gwarantowane przez Investing.com

Ropa naftowa wyższa; OPEC UWAGA Udowodniono gwarantowane przez Investing.com

Ropa naftowa wyższa; OPEC UWAGA Udowodniono gwarantowane przez Investing.com

© Reuters. Przez Piotra Pielęgniarka

Investing.com – CRYSIDE ROY CENY wspiął się we wtorek, odbijając się po uderzeniu w trzytygodniowy niski w poprzedniej sesji, ale zyski są ograniczone, wśród zapotrzebowania na olejem w wyniku zwiększonych ograniczeń związanych z korywką.

Do 9:40 AM ET (1340 GMT), Surowe futures USA wzrosły o 1,5% w wysokości 67,45 USD za baryłkę, podczas gdy Brent Futures wzrosły o 1,2% za 69,87 USD za baryłkę. Obie umowy spadły o około 2,5% w poniedziałek, w zeszłym tygodniu nagrał ich największą cotygodniową stratę w ciągu czterech miesięcy.

Is. Benzynowe futures RBOB RBOB wzrosły o 1,4% za 2,2655 USD A Galon.

Przypadki COVID-1I wzrasta w wielu krajach w Azji Południowo-Wschodniej, Australii i U.

Chiny zgłosiły rekordową liczbę dziennych przypadków Covid-19 w poniedziałek, a środki ograniczające zostały już wdrożone w dużych Części kraju zwilżają perspektywy zapotrzebowania na paliwo.

, które powiedziano, że ceny surowe są nadal o wartości poniżej 40% w tym roku, pomogły przez stosunkowo ostrożne podejście do organizacji krajów eksportujących ropy naftowej i sojuszników, grupa znana jako OPEC +, przyjęła w kategoriach dostarczania na rynku.

“Chociaż jest mało prawdopodobne, że niedawna osłabienie rynku zobaczy OPEC + Reaguj, dalsza słabość mogła zobaczyć Grupę staje się coraz bardziej zaniepokojniej,” wspomniane analitycy w ing, w notatce.

Następne spotkanie jest zaplanowane na początek września i ” Jeśli dotrzemy do tego spotkania i nastąpiła dalsza słabość ceny, istnieje prawdziwa możliwość, że widzimy grupę wracając do planu łagodzenia, “dodano ING. “Z tego powodu uważamy, że wszelkie minusy w cenach ropy są dość ograniczone”.

gdzie indziej, narodowa korporacja olejowa Libii stwierdziła wtorek, że wyciek rurociągu oleju jest ustawiony na niższy wyjście z pola olejowego Gallo o 70 000 baryłek dziennie

organ branżowy, amerykański Instytut Petroleum, jest zaplanowany o 16:30 ET, aby zwolnić swoje cotygodniowe dane dotyczące surowców w USA później wtorek, podczas gdy przedtem o 12:00 ET, OOŚ zwolni jego krótkoterminowe perspektywy energetyczne.

.