Ropa naftowa wyższa; Mexican Fire Hits Wyjście przez Investing.com

Ropa naftowa wyższa; Mexican Fire Hits Wyjście przez Investing.com

Ropa naftowa wyższa; Mexican Fire Hits Wyjście przez Investing.com

© Reuters. Przez Petera Pielęgniarka

Investing.com – Ceny ropy naftowej wzrósł we wtorek, rozszerzający niedawne zyski po Meksyku doznał znaczącej przerwy produkcyjnej, ograniczając potencjalny podaż na rynku światowym.

Do 9:05 AM ET (1305 GMT), Surowe futures wzrosły o 1,2% przy 66,41 USD za baryłkę, podczas gdy Brent Futures wzrosły o 1,3% za 69,23 USD za baryłkę. Oba benchmarki skoczyły ponad 5% w poniedziałek po ich największym tygodniu strat w ponad dziewięciu miesiącach w zeszłym tygodniu.

U.. Benzynowe futures RBOB RBOB wzrosły o 1,1% za 2,1470 USD.

Pomoc w rynku wtorku było potwierdzeniem, że śmiertelnie ogień na platformie offshore w południowej zatoce Meksyku, prowadzony przez państwową firmę naftową w Meksyku, Petroleos Mexicanos (Pemex), zatrzymała produkcję, produkcję o 444 000 baryłek dziennie, Według dokumentu firmy poniedziałek.

“Jest to równoważne około jednej czwartej mocy Meksyku” – powiedział analitycy na ing, w notatce. “Celem firmy jest przywrócenie zasilania we w środę, z nadzieją, że produkcja może wznowić wkrótce po. Rozszerzony przestój był prawdopodobnie wspierany dla cięższych gatunków ropy naftowej, przy zmniejszonym wyjściu dokręcającym rynek cięższego ropy naftowej”.

To dodane do poniedziałkowego tonu pozytywnego wygenerowanego przez wiadomość, że amerykańskie podawanie żywności i leku wyemitowały pełne zatwierdzenie dla Pfizer Inc (NYSE: PFE) / Biontech SE (Nasdaq: Bntx) szczepionka, potencjalnie zwiększając prawdopodobieństwo, że przekonuje się szczerzeni Amerykanie Lek i zmniejszenie zapotrzebowania na kolejne ograniczenia mobilności.

Dodatkowo, Chiny ogłosiły żadnych przypadków lokalnych zakażeń zgłoszonych w najnowszych danych, sugerując największy surowy importer na świecie odnoszący sukces w kontrolowaniu ostatniego wybuchu przypadków Covid.

Amerykański Departament Energii ogłoszony w poniedziałek, sprzedałoby do 20 milionów Beczki surwy z rezerwy ropy ratunkowej, z dostawami, które mają miejsce od 1 października 15.

jednak, jednak “planowana sprzedaż ma miejsce w celu przestrzegania przepisów przeszedł w ostatnich latach, a nie do działania Ponieważ wierzą, że rynek amerykański jest napięty. ” Dodane przed oficjalnym rządowym danymi ropy naftowej.