Ropa naftowa wyższa; Duży surowy rysunek i Omicron Optymizm pomaga przez inwestycję

Ropa naftowa wyższa; Duży surowy rysunek i Omicron Optymizm pomaga przez inwestycję

Ropa naftowa wyższa; Duży surowy rysunek i Omicron Optymizm pomaga przez inwestycję

© Reuters. Przez Piotra Pielęgniarka

Investing.com – Ceny ropy naftowe obrzeżowane wyższy czwartek, kontynuując pozytywny ton z poprzedniej sesji z tyłu dużej przycisku Drawdown U.

do 8:45 AM ET (1345 GMT), Surowe futures w wieku poniżej 0,5% wyższe w wysokości 73,14 USD za baryłkę, po zdobyciu 2,3% w środę, a umowa Brent wzrosła o 0,4% do 75,60 USD, dodając do poprzedniego zysku o 1,8% sesji.

U.. Benzyna RBOB Futures wzrosła o 0,9% za 2,1835 USD A Galon, wspierany przez perspektywę zakłóceń z głównego pożaru w Exxon Mobil (NYSE: XOM) w rafinerii w Baymtown, TX.

Kilka studiów z U.K., Jeden z Uniwersytetu w Edynburgu, a drugi z Imperial College London, wydał środę, sugerował, że liczba pacjentów potrzebujących hospitalizacji z Omicron była ostro niższa w stosunku do Delta. Te poparły wcześniejsze dane z Południowej Afryki, gdzie pierwszy wariant został otwarty.

W połączeniu z AstraZeneca (NASDAQ: AZN) i Novavax (NASDAQ: NVAX) dokonując zachęcającego odgłoszeń dotyczących możliwości ich szczepionek, aby poradzić sobie z wariantem OMICRON, nastroje ryzyka rośnie.

Surowe ceny otrzymały już w środę po środę za administrację informacji energetycznej zgłoszone surowe zapasy spadły znaczne 4,72 mln baryłek w zeszłym tygodniu, czwarty kolejny cotygodniowy rysunek. Zaproponowało to, że wszystko, co robi Omicron, popyt z największego konsumenta surowego na świecie nie spowalnia.

Dodatkowo, wschodzące U.S. Zaufanie konsumentów, silne towary trwałe zamówienia i bezrobotne twierdzenia, trendy w pobliżu historycznych upadek sugerują ekonomię USA, główny kierowca świata, rośnie w zdrowy sposób, przeciwdziałający wszelkim obawom o omicron.

“Stąd prawdopodobnie będziemy potrzebować więcej Nagłówki Omicron wzdłuż linii hospitalizacji i zgonów gwałtownie wznoszą się z łącznymi przypadkami, aby przekształcić rynki ze swojego wieczystego, banku centralnego Qe indukowanego wieczystego kupno-dip-dip we wszystkim, “powiedział analityk Jeffrey Halley na MarketPulse. Oczekuje się, że

spożycia surowe osiągnie 99,53 mln baryłek dziennie w 2022 r., W związku z 96,2 mln B / D w tym roku, zgodnie z Międzynarodową Agencją Energetyczną, tylko marginalnie poniżej codziennej konsumpcji w 2019 r. 99,55 mln baryłek.

Dotyczy to ostrości wywar- na głównych producentów, a organizacja krajów eksportujących naftowych w szczególności, aby sprostać temu popytowi, w czasie, gdy miały trudności z wytwarzaniem na uzgodnionym zmniejszonym poziomie.

“Tylko Vladimir Putin decydując się na wakacje na ukraińskich zmianach granicznych tej narracji” dodał Halley.